אתרי סקי בצרפת

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

באירופה כמעט בכל מדינה יש אתרי סקי לרווחת תיירי החורף. גם אתרי הסקי בצרפת מקובלים על תיירים רבים ומדי שנה מגיעים תיירי פנים ותיירים מכל העולם לגלוש על מסלולי אתרי הסקי.

בתקופת הקיץ יוצאים רבים מבין תושבי צרפת לחופשות במדינות שכנות ובארצות שונות בעולם. בחודשי החורף מרבים תושבי צרפת, כמו תיירים אחרים המגיעים אליה לנפוש חופשות חורף באתרי הסקי בצרפת

סביב אתרי סקי בצרפת יש תעשיית תיירות רבה הכוללת מדריכים ללימוד הגלישה, בתי מלון, מסעדות, בתי קפה, חדרי כושר וחנויות מזכרות.

פרנסת תושבים רבים תלויה באתרי הסקי בצרפת ומרבית העובדים הם עובדים עונתיים. בגמר עונת הסקי נשארים באתר רק מספר בודד של עובדים ששומרים על המקום ומתחזקים את הציוד. רוב העובדים מגיעים לעונת הסקי מכל צרפת וחוזרים למקום מגוריהם עם סיום העונה.חופשות סקי באיטליה


איטליה היא אחת מהמדינות באירופה בה מבקרים תיירים במשך כל השנה. תיירים רבים מגיעים לערים השונות לביקור באתרים ההיסטוריים בחורף מגיעים רבים מבין התיירים לבלות חופשות סקי באיטליה.

אתרי הסקי באיטליה הם ברמה גבוהה ורבים מבין המבקרים בהם הם תושבי אירופה. אף כי כמעט בכל מדינה באירופה יש אתרי סקי רבים בוחרים להגיע לאיטליה.

חופשות סקי באיטליה מלוות בדרך כלל בטיולי טבע באמצעות רכבי שטח, ג'יפים ומזחלות. התיירים המגיעים לחופשות סקי באיטליה נהנים מבתי מלון ברמה גובה ושירותים הניתנים במתח האתר כמו חדרי כושר, ספא, חנויות מסעדות ועוד.
משפחות המגיעות עם ילדיהם לחופשות סקי באיטליה יכולות לשכור מדריך סקי כדי ללמד את הילדים להחליק או את המבוגרים להשתפר בידיעותיהם. כל מסלול הוא באורך שונה וכל אחד יכול לבחור את המסלול המתאים והנוח לו ביותר.