סנדוויצים לאירועים

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

הסנדוויץ’, או בשמו העברי הכריך, עשוי שתי פרוסות לחם וביניהם מריחה כלשהי. אבל אפשר לשדרג את שתי פרוסות הלחם או להחליפן בסוג אחר של מאפה (לחמנייה, פוקצ’ה ועוד) ולהעשיר את המילוי וכך הופך הכריך למיוחד.

בתקופה האחרונה הפכה אופנת הגשת סנדוויצים באירועים לאופנה מקובלת מאוד. חברות העוסקות בתחום מעידות שהחיפוש אחר סנדוויצים מיוחדים לאירועים הדיר את המאפים האחרים מהשוק. בעבר נתנו באירועים פיצות בטעמים שונים, לחמים ולחמניות מיוחדות. כיום סנדוויצים לאירועים הם הדבר החם.

בתקופה שבה כל אחד מחפש לאכול מאכלי בריאות מזמינים רבים מבעלי האירועים כריכים לאירועים עם ממרחים העשויים ממצרכים בריאותיים.

הסנדוויצים באירועים מוגשים בצלוחיות כרוכים במפית ואין צורך בסכו'ם. בעלי האירוע יכולים להזמין סנדוויצים על פי טעמם כך שכל אורח יוכל למצוא את הכריך שנראה לו טעים ביותר.עמדות ברה קפהבסיומה של כל ארוחה, באולם אירועים או במסעדה, שלא לדבר על בית קפה, מציעים לאורחים שתייה חמה כמו תה או קפה.

במקום לערוך שולחן עם כוסות, סוגי קפה וחלב החלו בעלי המקום להעמיד עמדות בר קפה. לרשות קהל האורחים יש מבחר סוגים של קפה והמלצר העומד ליד עמדת הקפה מכין ומגיש להם את השתייה. ליד עמדות בר קפה נהוג להעמיד את שולחן המאפים והמתוקים. כך יכול כל אורח להתכבד בקפה ומאפה על פי רצונו.

במספר בתי קפה בארץ הועמדו עמדות בר קפה לרשות קהל האורחים ולאחר שהאורח בחר במשקה הרצוי הוא מוגש לשולחנו.

בעבר היה נהוג להזמין הביתה אורחים, בני משפחה וחברים לכוס קפה ועוגה. כיום יציאה לבית קפה ביחד עם החברים היא סוג של בילוי ויש אפילו קבוצות שמקיימות פגישות אחת לשבוע בבית קפה מסוים. בעל בית הקפה כבר מכיר ויודע איזה סוג קפה להביא לכל אחד מהם מעמדת הבר קפה.