טיסות לארה"ב או לברצלונה

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

מדי שבוע יוצאות משדה התעופה בישראל עשרות טיסות לארצות הברית. כל טיסה ליעד אחר. בכל מדינה בארה'ב יש שדה תעופה ולחלק מהן מגיעות הטיסות לארה'ב ישירות מישראל.


תיירים רבים יוצאים בטיסות לארה'ב לחופשות, ביקורים משפחתיים, עסקים ולימודים. הטיסות לארה'ב, לניו יורק נוחתות בנמל התעופה על שם קנדי ומשם בתחבורה ציבורית או ברכב פרטי המרחק למרכז מנהטן קצר.


הטיסות לארה'ב ארוכות (כ-10 שעות) ולא תמיד קלות ולכן כשטסים עם ילדים כדאי להצטייד בחומר קריאה ומשחקים על מנת להעסיק אותם.


הטיסות לארה'ב במטוסי החברה הלאומית הישראלית מלאים עד אפס מקום בעיקר בגלל שהאוכל המוגש בהם הוא אוכל כשר (אפשר להזמין מבעוד מועד אוכל גלט כושר) ושאמצעי הביטחון הם מהגבוהים בעולם.


בעונת חגי תשרי וחגי האביב הטיסות לארה'ב הן בתפוסה מלאה. רבים מבני העדה החרדית טסים לארצות הברית או ממנה לבלות את החגים בקרב בני המשפחה. מי שמתכנן טיסה בתקופה זו כדאי לו להזמין כרטיס טיסה מוקדם ככל שאפשר.


בטיסות לארצות הברית יש גם קהל אנשי עסקים. משום שיש כל כך הרבה טיסות לארה'ב יכולים בעלי עסקים להגיע לתקופה קצרה לקיים את הישיבות העסקיות ולחזור ארצה. יש גם טיסות לארה'ב במטוסים מיוחדים המיועדות לתוצרת ישראלית המיוצאת לארצות הברית.


כמו במרבית הטיסות לחוץ לארץ גם את הטיסות לארה'ב, ניתן להוזיל. אחת הדרכים להוזלת מחיר כרטיס הטיסה לארצות הברית היא טיסה עם חניית ביניים. הגעה לאחד משדות התעופה באירופה ומשם בטיסת המשך עם חברה זרה.


דרך נוספת להוזלת מחיר כרטיס הטיסה הוא נחיתה בשדה תעופה בארה'ב שאינו שדה תעופה מרכזי ובאחת הערים הגדולות אלה בשדה תעופה בעיר או עיירה קטנה ומשם בדרך קרקעית למקום היעד.


טיסה לברצלונה

ברצלונה היא יעד תיירות מבוקש על ידי הקהל הישראלי. בעונת הקיץ כל טיסה לברצלונה היא בתפוסה מלאה וכדי להבטיח מקום במטוס כדאי להזמין כרטיס טיסה מוקדם ככל שאפשר.


ברצלונה נחשבת לעיר ספורט. יש בה קבוצות כדורגל, כדורסל ועוד קבוצות ספורט בענפים שונים. אוהדי קבוצת הכדורגל או הכדורסל של ברצלונה נוהגים להגיע לעיר בעת משחקי בית חשובים. הטיסה לברצלונה קצרה יחסית והיא אורכת כ-4.5 שעות.


רבים מבין אוהדי הקבוצות רוכשים כרטיס טיסה לברצלונה, שוהים בעיר עד גמר המשחק ושבים ארצה. יש משפחות שלמות שיוצאות לחוות את חווית המשחק וביניהם ילדים בכל גיל.


ישראלים יוצאים בטיסה לברצלונה מטיילים בעיר ומשלבים משחק של קבוצת הספורט האהודה עליהם ולאחר מכן ממשיכים לטייל באזור עוד מספר ימים.


תיירים רבים רוכשים כרטיסי טיסה לברצלונה במסגרת חבילות נופש בהן אפשר למצוא תוכנית לבילוי וטיולים בעיר המציעה הרבה אתרים ואטרקציות. בעיר יש גלריות רבות ומוזיאונים של אמנים ילדי המקום כמו דאלי, פיקאסו ואחרים.


הטיסה לברצלונה יכולה להיות שער פתיחה לטיול ממושך יותר בספרד ובארצות השכנות. למי שהנהיגה אינה קשה לו יכול להשכיר רכב (עם או בלי ואן) ולטייל באזור מבלי להיות תלוי בתחבורה ציבורית. הקרבה לגבול הצרפתי מאפשרת מעבר מברצלונה לצרפת או להיפך.


כדי למצוא דרכים להוזלת מחירי כרטיס הטיסה לברצלונה אפשר להיעזר באתרי חברות הטיסה השונות או באתר הדקה ה-90.
תדירות הטיסות לברצלונה הזמן הקצר היחסית של הטיסה מאפשר לרבים לצאת לחופשת סוף שבוע לשנות אווירה או לניצול הזמן לקירוב והידוק קשרים בין אנשים.


זוגות רבים, במשך השבוע עסוקים בטרדות הבית והפרנסה יוצאים לסוף שבוע בטיסה לברצלונה מבלים את סוף השבוע בעיר וחוזרים לארץ לשגרת החיים. אירוע משפחתי יכול להוות עילה לרכישת כרטיס טיסה לברצלונה.