טארוט לקריאה בעתיד

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

אנשים רבים מעוניינים לקבל תשובות להרבה מאד שאלות שמציקות להם בתחום האישי. שאלות בנושא עבודה וקריירה, שאלות בנושא אהבה וזוגיות, חתונה וילדים וכדומה. שאלות אלה מטרידות אנשים רבים והם אינם יוודעים כי יש דרך טובה להגיע לתשובות מספקות בעזרת קלפי טארוט. קלפי טארוט הם דרך מיסטית לקבל תשובות לשאלות שמציקות לנו ולוחצות. גם תחזית אסטרולוגית היא דרך שניתן להיעזר בה במקרים אלה ורבים עושים גם בה שימוש.מהם קלפי טארוט ?

קלפי טארוט הם כלי מיסטי לייעוץ והם משמשים כבר דורות רבים של קוראים בקלפים אלה. לקלפים יכולת ייעוץ גדולה המסוגלת להעצים את חיי האדם ולעזור לו לבחור את הכיוון שנכון באותם תחומים בהם או מתלבט או שהוא חש שהוא נמצא בעלטה. ידוע שגם פסיכולוגים עושים שימוש בקלפי טארוט מעת לעת.
קלפי טארוט מכילים עולם מיסטי שלם כמו יסודות מהנומרולוגיה, האסטרולוגיה, תורת הסמלים והצורות, תורת הצבעים, התאמות לסיפורי מיתולוגיה שונים וכדומה.פתיחת קלפי טארוט

פתיחת הקלפים היא השלב המכריע בקריאה מסוג זה. סוג הפתיחה ונושא הפתיחה משפיעים על קריאת הקלפים. גם האנרגיות בחדר משפיעות על הקריאה בקלפים אלה וגם השתלשלות הדברים בעת הפתיחה. לכל קלף פירושים ברבדים שונים ועל הפותח בקלפים לדעת לעשות את החיבור בין הקלפים השונים במקומות הנכונים מול האדם היושב מולו המבקש עזרה.תחזית אסטרולוגית אישית

בדומה לקלפי טארוט גם תחזית אסטרולוגית הינה כלי שעומד לעזרת האדם במצבים דומים בהם הוא מבקש לדעת מה קורה בחייו או שברצונו לדעת מהם המהלכים הנכונים עבורו. תחזית אסטרולוגית יכולה להיות תחזית שבועית או יומית ויש גם תחזיות ארוכות טווח יותר כמו תחזיות חודשיות או שנתיות.