מכירים את האנשים המוצלחים האלו?

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה לימודים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

יש אנשים שפשוט הולך להם. נגיד והם נולדו עם הטבע הזה של לעבוד בצורה מסודרת, בצורה מאורגנת, לדעת לבקש כספים ולהניע תהליכים. הם יודעים איך לדבר, עם מי ומתי. אבל גם הם צריכים לקבל כלים. בהנחה ואת הכל צריך ואפשר ללמוד, וגם הם 'המוצלחים' למדו מאיפשהו, גם אתם יכולים לעשות זאת! אתם גם יכולים ללמוד איך לדבר, עם מי ומתי, איך לבקש תקציבים ואיך להניע תהליכים. אתם צריכים ללמוד להאמין בעצמכם. אתם צריכים ללמוד לימודי NLP.מה עושים בלימודי NLP?

'

המוצלחים' פשוט מצאו שיטה לשווק את עצמם, מצאו שיטה שמקדמת את המטרות שלהם מבחינה אסטרטגית. כל דבר שאנחנו עושים קורה בשני מקומות; בדמיון שלנו ובמציאות. כדי שזה יעבור ממקום אחד לשני, צריך שתהיה אסטרטגיה. לימודי NLP למשל, הם דרך כזו. השיטה מאפשרת לנו להסיר חסמים שמפריעים לנו להאמין בעצמו; הרי הזיכרון שלנו מציף אירועים מהעבר, כשהם נפגשים באירועים מההווה. אנחנו מספרים לעצמנו ש'מה שקורה עכשיו' זה 'בדיוק כמו מה שקרה פעם', למרות שזה לא נכון. ואז, נוצר מחסום. לימודי NLP מסירים את המחסום.דמיון מודרך ככלי לשחרור

ה'מוצלחים' פשוט יודעים להבדיל בין מה שהיה למה שיש עכשיו. יש להם אסטרגיה כזו שיכולה להבחין בין מה שהיה פעם לבין מה שקורה עכשיו, להבין, במהירות, שאין קשר בין הדברים. הסיפור שלהם ממוקד ומשוחרר יותר. גם אתם יכולים לעשות זאת, למשל, באמצעות לימוד דמיון מודרך. בלימודים אלו אתם מבחינים בטריגרים שגורמים לכם 'להתקפל' ומצליחים להתגבר עליהם. לא מדובר בפסיכולוגיה, לא מחפשים אשמים או 'חופרים' בעבר. לומדים כלים כדי לעשות את מה שאתם עושים עכשיו, יותר טוב. מסירים מכשלות, אמונות טפלות ובעיקר לומדים להאמין בעצמכם. כך תוכלו 'להדביק' את הפער ביניכם לבין 'המוצלחים'.