פחחות בירושלים

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

רכבים המעורבים בתאונות מכל סוג שהוא מוכנסים לתיקון במוסך. ברוב המקרים זקוקה המכונית גם לתיקונים חיצוניים כמו צבע ופחחות. בעלי מוסכים עובדים בשיתוף פעולה עם פחחים ומוסכי פחחות בירושלים המערבית והמזרחית שסיימו את שיפוצי הפחחות מעבירים את המכונית למוסך צבע איתו הם עובדים בשיתוף פעולה.

כך יש שיתופי פעולה בין כל בעלי המלאכה הקשורים לרכב. בעלי הרכבים קשורים בדרך כלל למוסך אחד בו הם נותנים אמון ומכאן שהם נותנים גם אמון ביתר בעלי המלאכה שיטפלו ברכבם.

פרנסתם של בעלי מוסכי פחחות בירושלים המערבית הייתה בשפע עד מלחמת ששת הימים. מאז אוחדה העיר החלו רבים מתושבי ירושלים לפנות עם מכוניותיהם למוסכי הפחחות בירושלים המזרחית בגלל הפרשי המחירים שגבו הפחחים במזרח העיר לעומת במערב.
שכרם הגבוה של עובדי מוסכי הפחחות בירושלים לעומת שכר העובדים באותו תחום במזרח העיר הוא אחד מגורמי פערי המחירים ובעל הרכב שמעוניין לתקן את רכבו ומחפש דרכים להוזיל את עלות התיקון פונה למוסכים במזרח העיר. זוהי פגיעה בפרנסת מוסכי הפחחות בירושלים המערבית.מוסך הסדר בירושלים

אל מוסך ההסדר בירושלים מופנים בעלי רכבים שעברו תאונות ועלות התיקון על חברת הביטוח. כל שמאי של חברת ביטוח שקובע את מידת הנזק מפנה את בעל הרכב למוסך הסדר בירושלים על פי רשימת מוסכי ההסדר ובעל המוסך יתקן את המכונית על פי הדו'ח שהועבר אליו מהשמאי שבדק את המכונית.

על פי סעיפי פוליסת הביטוח רשאית חברת הביטוח לדחות את תביעת בעת הרכב להחזר כספי עבור תיקון שנעשה במוסך שהוא לא מוסך הסדר ירושלים או בכל מקום אחר. על בעל הרכב לקבל את אישור חברת הביטוח ורק אחר כך להכניס את הרכב למוסך.