סריגת תכשיטים

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

עד לפני מספר שנים ידענו שתכשיטים עושים ממתכות שונות כמו כסף וזהב. כדי להכניס עניין בענף יצאו חברות שונות בשיטת סריגת תכשיטים.

התכשיטים נסרגו במסרגה אחת ואף יצאו לשוק ארכות המכילות את כל הנדרש לסריגת תכשיטים כמו מסרגות, סלילי חוטי נחושת, אבנים לסריגה סביבן ליצור תליונים ועוד.

סריגת תכשיטים הפכה לעוד תחום בענף התכשיטים והפכה מתחביב למקצוע. רבים מצאו בתחום החדש אופק נוסף לשיווק תכשיטים והתברר שיש גם שוק של רוכשי תכשיטים עשויים מסריגה.

ישנן חברות העוסקות בתחום שפתחו סדנאות ללימוד שיטת סריגת תכשיטים ולפי כמות המשתתפים בסדנאות נראה שתחום זה חדר לשוק.חרוזים יפנים

יבוא של חרוזים יפנים הפך בשנים האחרונות לתחום נדרש. כל מי שעוסק בתחום התכשיטנות יודע שחרוזים יפנים הם החרוזים המבוקשים ביותר ואפשר למצוא אותם במרבית התכשיטים.

אפשר למצוא בחניות החרוזים כל מיני סוגים של חרוזים יפנים לכל מטרה, תליון, שרשרת, צמיד ומחרוזת. חרוזים יפנים בכל מיני צבעים ובכל הצורות.

נפתחו סדנאות ללימוד שיבוץ חרוזים יפנים בעבודת הכנת תכשיטים ועל מקום קיומן אפשר למצוא באינטרנט או בעיתונות הכתובה.
כל מי שעוסק בתחום יודע שכדי להגיע לתכשיטים ברמה גבוהה צריך להשתמש בחרוזים יפנים מקוריים כאלו שיובאו לארץ מיפן. ישנן חנויות רבות לחרוזים ולא בכולן יש חרוזים יפנים
מקוריים.

החרוזים היפנים משמשים לא רק לעיצוב תכשיטים אלא גם בתחום האופנה. מעצבי אופנה רבים משלבים בתוך עבודותיהם גם חרוזים יפנים וגם חרוזים אחרים. מחיר פריט אופנה משולב עם חרוזים עולה בהרבה על מחיר אותו פריט ללא החרוזים.

החל גם טרנד של קישוט שמלות כלה בחרוזים יפנים ואחרים. כדי לעמוד בתחרות מעצבי שמלות הכלה משלבים
בשמלות אבנים מכל מיני סוגים דבר שמשדרג את השמלה.