בחירת מצעים לילדים

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

בעבר היו המצעים לילדים מעוצבים כמו המצעים למבוגרים. בדרך כלל בצבעים שקטים חלקים וללא כל מיני תוספות. מספר החברות שעסקו בתחום מצעים לילדים היה מצומצם ועם השנים נוספו חברות נוספות והמצעים קיבלו דחיפה כלפי מעלה.

כיום ניתן למצוא בשוק המצעים ובמיוחד בשוק המצעים לילדים סוגים שונים בצבעים ודוגמאות לרוב. מרבית המצעים מקושטים על פי דמויות מוכרות מספרי או קלטות ילדים. רוב המצעים לילדים מגיעים כסטים שעל גבי הסדין והציפה ציורים ודמויות שילדים אוהבים. פעם היו אלו דמויות מסרטי וולט דיסני וכיום הדמויות הן מסדרות טלוויזיה.

רוב המצעים לילדים הם סטים המורכבים מציפה, סדין וציפית. הסדין מעוטר בפינותיו בגומי שנמתח בעת ציפוי המזרן. הציפה מותאמת לגודל השמיכה (על גבי העטיפה יש את גדלי הסדין והציפה).


מצעים למיטת תינוק


המצעים לתינוק היו בדרך כלל מסוג שאפשר להרתיח. תמיד נאמר לנו שתינוק צריך מצעים סטריליים. דעה זו שונתה ולאחר שנים רבות בהם המצעים היו חד גוניים (בדרך כלל לבנים) יש שלל מצעים למיטת תינוק בהם אפשר לעטוף את המזרן והשמיכה.

מצעים למיטת תינוק הם מתנה מקובלת המוענקת להורים שזה עתה נולד להם תינוק. גם עם מקבלים מספר סטים כמתנה תמיד אפשר להחליף עם פתק החלפה למשהו אחר. הדמויות המופיעות על גבי הסדין והציפה משתייכים למשפחת הדמויות המופיעות בסיפורי ילדים או בקלטות הרבות. בניגוד למצעים לילדים שבהם הדמויות המופיעות עליהם הן דמויות מקובלות על הילדים במצעים למיטת תינוק מרבים לקשט בדברים כללים, כמו בלונים, פרחים, גרמי שמיים ועוד. מצעים למיטת תינוק הם בדרך כלל סטנדרטיים בגדלם.

רובם המיטות הן בגודל אחיד וכך גם שמיכת התינוק ולמרות זאת ניתן על גבי האריזה למצוא את גודל המצעים.