מוסך מורשה סיטרואן

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

כמו לכל סוגי המכוניות שעל כבישי ישראל הזקוקות לטיפולים תקופתיים כך גם מכונית הסיטרואן. ברוב המקרים כל סוכני המכוניות יש מוסך מורשה המטפל במכוניות מתוצרתם. כמעט בכל עיר יש מוסך מורשה לסיטרואן. ישנם מוסכים מורשים לסיטרואן שדואגים לידע את בעל המכונית שעליו לעשות טיפולים שוטפים, טיפולים תקופתיים או לעיתים טיפולים שנקבעים על ידי החברה המייצרת בגלל ליקוי כלשהו שהתגלה בסדרת מכוניות. כל בעלי המכונית, ובכלל זה גם בעלי מכונית הסיטרואן, יודעים שעליהם להכין את רכבם לחורף. מה שנקרא ברחוב בשם 'הכן רכבך לחורף'.

המוסך המורשה של סיטרואן עורך בדיקות ומתקן את מה שנחוץ. עדות על קיום הבדיקות לקראת החורף היא התווית המודבקת על השמשה הקדמית של המכונית. מוסך מורשה סיטרואן, כמו בכל מוסכים מורשים בארץ, מעסיק מכונאים שעברו התמחות לטיפול במכוניות במפעל הייצור והתעודה המוענקת לו מעידה על היותו מוסמך לעבוד במוסך המורשה של סיטרואן.

מוסך מורשה סיטרואן לא ירשה לעצמו להחליף חלקים שאינם מקוריים. כל בעל רכב מסוג סיטרואן, שהכניס את מכוניתו לטיפול במוסך המורשה יכול להיות בטוח בעבודה המקצועית שנעשית בה והוא יכול להיות שקט כי הוא יודע שקיבל את השירות הטוב ביותר.


מוסך מורשה פיג’ו


מוסך מורשה פיג’ו כמו כל המוסכים המורשים של חברות מתחרות נותן שירותים למכוניות מסוג פיג’ו ובעל מכונית מסוג זה יכול להיות בטוח שהמכונאים המועסקים במוסך ונותנים לו שירותים הם בעלי המקצוע הטובים ביותר שאפשר למצוא ולהעסיק.

כמעט בכל עיר בישראל אפשר למצוא מוסך מורשה פיג’ו והחברה ממליצה לכל רוכשי המכוניות שלה להיעזר בהם ולא להכניס את המכונית למוסך אחר רק בגלל עלות הטיפול. במוסכים שאינם מוסמכים לא תמיד יש את החלקים המקוריים, דבר שיכול להזיק לתפעול המכונית.