ליל כלולות במלון

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

במסגרת ההכנות ליום הכלולות דואג כל זוג גם איפה לבלות את הלילה שלאחר החופה. במרבית המקרים נרשמים בני הזוג לליל הכלולות במלון. הזוג משאיר מאחוריו את כל הקרובים ובני המשפחה ויוצא לנפוש לילה שקט לאחר הלחץ והעומס שהיה בימים שלפני יום החתונה.

זוגות הנישאים באולם בבית מלון מקבלים כמתנה מהמלון סוויטה כדי לבלות את ליל הכלולות במלון ולקבל פינוקים נוספים כמו ארוחת בוקר מפנקת, טיפולי ספא וקוסמטיקה. גם בעלי גני אירועים מעניקים, לא אחת כמתנה לזוג שבחר לקיים את האירוע אצלם, ליל כלולות במלון כלשהו אליו מגיע הזוג לאחר סיום האירוע.

אחת הדרכים לבילוי ליל כלולות במלון היא הזמנת חדר במלון בוטיק. בהזמנה אפשר לבקש מבעל המלון טיפולי ספא שונים, ארוחות מוגשות בחדר וכל סוג של פינוק שהמלון מציע.


מלונות בוטיק בישראל


בשנים האחרונות החל טרנד חדש של בתי מלון. יזמים, בכמעט כל עיר, רכשו בתים ישנים על סף הכריסה,שיפצו אותם והפכו אותם למלונות בוטיק. מלונות בוטיק בישראל הפכו למקובלים בקרב זוגות שמחפשים שקט ומקום אינטימי לבילוי אירועים שונים כמו יום הולדת, יום נישואין ועוד.

מלונות בוטיק בישראל מכילים מספר חדרים מצומצם והוא מקום בילוי למבוגרים בעיקר (לרוב לא מוצאים במלון בוטיק ילדים). מלונות בוטיק בישראל ניבנו, רובם ככולם, במרכזי הערים כך שהגישה מהם למרכזי הבילוי נגישה וקצרה ועל פי רוב אין צורך ברכב. במקום בית מט ליפול שמהווה מטרד לתושבי המקום הוא הופך למלון בוטיק יפה שמשנה את נוף הרחוב.

אף כי עלות חדר באחד ממלונות הבוטיק בישראל השגת חדר היא משימה לא קלה ורצוי להזמין את החדר בתווך ארוך מהתאריך המבוקש מאחר ורוב חדרי המלונות תפוסים במשך כל השנה.