טסים בזול - טיסות לברלין

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

ממדינת ישראל יוצאות מדי שבוע טיסות רבות ליעדים שונים בעולם ביניהן גם טיסות לברלין. ברלין אחת מהערים בהם התיירים מבקרים מדי שנה בהמוניהם מציעה למבקרים בה אתרים רבים, ביניהם גם אתרים ששופצו ושוקמו לאחר מלחמת העולם השנייה.

הטיסות לברלין מגיעות לשדה התעופה שמחוץ לעיר וממנו יש תחבורה ציבורית מסודרת למרכזה של העיר. הטיסות לברלין מישראל הן ישירות ואורכות כארבע וחצי שעות. הטיסות לברלין מלאות, במיוחד בעונת התיירות (עונת הקיץ), אבל גם בעונת החורף יש טיסות מלאות עם תיירי חורף המגיעים לברלין בעיקר לאתרי ההחלקה על השלג.

כדי להוזיל את הטיסות לברלין אפשר לרכוש כרטיסי טיסה בטיסות שכר או לבדוק באתר הדקה ה-90 האם אפשר למצוא מקום פנוי ברגע האחרון. ישנם תיירים המגיעים בטיסות לברלין וממנה ממשיכים ברכבת או בתחבורה ציבורית אחרת לערים שבסביבה. יש מי שבוחר לרכוש חבילת נופש בברלין שכוללת את מחירי הטיסות לברלין, בית המלון וכן כניסה לאתרים שונים.


טיסות זולות למינכן


מינכן, כמו ערים אחרות בגרמניה ובאירופה, מהווה מוקד משיכה לתיירים רבים וישראלים המבקשים לערוך טיול משפחות או אפילו טיסות עסקים. ישנן טיסות מסודרות ישירות מישראל למינכן. רוב הישראלים אוהבים לטייל מצד אחד ומצד שני מחפשים דילים זולים למחירי כרטיסי הטיסות.

אפשר למצוא כרטיסי טיסות זולות למינכן בחיפוש באתרי חברות התעופה השונות. על מנת להבטיח כרטיסי טיסות זולות למינכן כדאי לרכוש כרטיסי טיסה בטיסת שכר.

דרך נוספת לטיסות זולות למינכן היא רכישת כרטיס טיסה לשדה תעופה קטן בגרמניה (ישנם בגרמניה שדות תעופה בערי שדה קטנות וגם באזור מינכן אפשר למצוא כאלה) ומשדה התעופה להגיע לעיר באמצעות תחבורה ציבורית או לשכור מכונית ולטייל איתה לאורך כל החופשה. כדאי לבדוק באתרי האינטרנט השונים ובמשרדי הנסיעות איפה אפשר להשיג מחירי כרטיסי טיסות זולות למינכן.