טיולים ליוון

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

יוון הייתה תמיד אחד היעדים לתיירים מכל העולם וגם מישראל. יש בה הרבה אתרים היסטוריים ומזג האוויר בעונת הקיץ, שהיא עונת התיירות, נוח ומתאים לטיולים וישראלים רבים בוחרים לבלות ולעשות טיולים ביון גם בגלל הקרבה הגיאוגרפית שלה לישראל. הישראלים אוהבים לנפוש במקומות בהם 'הכל כלול', מחיר השהות במלון כולל גם אטרקציות במקום ואפשרויות העסקה לילדים.

מאז התקררו היחסים עם טורקיה הפכה יוון למקור בילוי למשפחות שמגיעות לשבוע שבו ההורים יכולים לנוח והילדים ליהנות מבריכות שחיה, אולמות ליצירות ועוד. טיולים יוון מישראל מתקיימים במשך כל השנה ורבים בוחרים לטייל באופן עצמאי. שוכרים רכב ועל פי תוכנית מוקדמת מטיילים ומבקרים את האתרים החשובים. צפון יוון הוא אחד היעדים לטיולים ביוון והמבוקש על ידי תיירים רבים.

בצפון יוון הרים, כפרים עתיקים ואגמים צלולים. יש אטרקציות רבות ולמטייל באזור ישנן אפשרויות רבות לחוות טיולי רגליים, רפטינג שייט בנחלים סוערים גלישה במפלים ועוד. אפשר לעשות טיולים ביוון במקומות רבים אבל מי שמעוניין להכיר את יוון באופן יסודי צריך לבחור את אזור הטיול ולמצות בו את כל מה שניתן.


טרקים לאיסלנד


איסלנד היא מדינת אי בצפון האוקיינוס האטלנטי והמבנה הגיאורפי שלה מאפשר לתרמילאים רבים להגיע אליה. עיקר הזמן שהתרמילאים מקדישים באי זה הוא לטרקים באיסלנד. עדויות של תיירים רבים המבקרים באי ועושים מסעות טרקים היא מהנוף המרהיב, הגייזרים הרבים שנמצאים בכל חלקי האי ושהטרקים לאיסלנד שונים מהטרקים אותם עשו בארצות אחרות.

תיירות הטרקים לאיסלנד היא בין 1 ביוני ל-1 בספטמבר. זהו הזמן היחיד בו מזג האוויר סביר וניתן לטייל באי ביתר חודשי השנה מזג האוויר קר גשום ומושלג וההרים המושלגים מונעים מהתרמילאים להגיע לאי כדי לעשות טרקים משום הסיכון להחלקה.