מדפסות צבעוניות

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

ישנן בשוק מספר סוגים של מדפסות צבעוניות. מדפסת משולבת ומדפסת לייזר. לכל אחת מהן היתרונות והחסרונות שלה והלקוח בוחר לרכוש את המתאימה ביותר לצרכיו. מדפסות צבעוניות מקובלות אצל מעצבים שרוצים להדגיש בפני הלקוח שלהם את הקווים החשובים בהצעתם ובמיוחד בתחום עיצוב אופנה. גם מי שעוסק בהכנת גרפים וכל גרף צריך להיות בצבע שונה משתמש במדפסת צבעונית.

אפשר היום למצוא יותר ויותר מדפסות צבעוניות בבתים פרטיים. הסיבה לכך היא שבשנים האחרונות מתבקשים התלמידים בבתי הספר מהיסודי ועד לסיום התיכון והסטודנטים להגיש את עבודותיהם בהקלדה ולא בכתב יד. דרישת המורים הביאה לכך שבבתים הפרטיים החלו לרכוש, בנוסף למחשב, גם מדפסות ועם כבר מדפסת אז שתהיה צבעונית. מדפסות צבעוניות אפשרו לתלמידים להדגיש בצבעים שונים את הכותרות והפרטים שצריכים להיות בולטים.

מחירן של המדפסות ירד ועלות מדפסת צבעונית אינו גבוה בהרבה ממדפסת רגילה (צבע שחור) ולכן אפשר למצאן ברוב הבתים. מחירן של המדפסות אמנם ירד אבל מחירה של מחסנית צבע יקר ולכן על מי שמנפיק מסמכים רבים לבדוק היטב איזו מדפסת לרכוש ומה עלות מחסניות הצבע שלה.


פקס


הפקס הוא אחד המכשירים שהיו בשימוש רב במשרדים מפעלים ובתי עסק רבים. באמצעות הפקס אפשר להעביר רשומות מנקודה אחת לנקודה שנייה. הפקס מחובר לקו טלפון ולאחר חיוג המספר המבוקש מעבירים את המסמך הרצוי שמתקבל בצד השני אצל בעל הטלפון. היום אפשר למצוא מספר רב של מכשירי פקס אם כי השימוש בו הולך ופוחת מהסיבה שכיום רוב התקשורת היא באמצעות מייל מהמחשב ואפשר להעביר את המסמכים ישירות ממחשב אחד לשני. גם בבתים פרטיים ניתן למצוא מכשירי פקס. לרבים הוא שימש דרך להעברת מסמכים ישירות מהבית לנמען.