פתרונות אריזות ואקום אריזה פלסטיק

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

אריזות פלסטיק אינן דבר פשוט כפי שנהוג לחשוב. בדרך כלל כל אחד מכיר את האריזות שהוא עובד איתן, אבל כשמדובר באריזות פלסטיק ייעודיות ואיכותיות ולא באריזות פלסטיק לסנדוויצ’ים של עשר הרי שפקטור התכנון וההתאמה חייב להיות מאד מדוייק. גם השימוש בחומרים שמהם עושים אריזות ואקום או אריזה פלסטיק חייב להיות איכותי, על מנת שיחזיק מעמד לאורך זמן. ישנם מפעלים רבים המייצרים אריזות פלסטיק בעולם אבל אריזות ייחודיות וייעודיות באיכות גבוהה יש בודדים. בארץ קיים מפעל לייצור אריזות ואקום מפלסטיק בקיבוץ גרופית הוא נחשב לאחד המפעלים המובילים בתחומו. המפעל הוקם בשנת 1988 והוא משווק את המוצרים שלו למדינות אירופה וגם לחברות שונות בארצות הברית. המפעל מייצר גם אריזות פלסטיק סטנדרטיות כמו יריעות ארוכות, שקים, שרוולים ופרופילים עם סגר, שקיות וכדומה והכל במגוון חומרים וצורות. יש אריזות מודפסות ויש אריזות לא מודפסות, עם סגר ובלי סגר. בין האריזות הייחודיות שמציע המפעל ללקוחותיו ניתן למנות את: • שקיות פלסטיק פסגור, פוליאתילן ופוליפרופילן - מוצרים אלה כוללים פסגור (פס סגירה) רב פעמי לפתיחה ולסגירת השקית.


  • פסגור - מוצר זה מיוצר בצורות שונות על פי דרישת הלקוח, במגוון פרופילים שונים.

  • שקיות מכירה - זוהי שקית דליה מחוזקת, עם פס סגירה ובלעדיו, עם או בלי הדפסה.

  • שקיות מתלה - מבחר גדול של מתלי פלסטיק בהזרקה, שמשולבים בשקיות.

  • שקיות ביו פרש - שומרים על חיי מדף ארוכים של ירקות ופירות.

  • שקיות אנטיסטטיות - עבור תעשיות האלקטרוניקה.
  • VCI 2000- מונע חלודה וקורוזיה במתכות.


אריזות ואקום ופלסטיק בישראל


המפעל מוביל בארץ את ייצור השקיות עם פס הסגירה והוא יכול לייצר שקיות רב שכבתיות עם תכונות שונות מדרישה לדרישה של הלקוחות השונים. אריזה פלסטיק זו מיועדת בעיקר לאחסון מזון, לתעשיית הטקסטיל עבור אופנה וביגוד, לשימושים במרפאות שיניים או במרפאות רנטגן, לאחסון אביזרים שונים, אחסון תוצרת חקלאית וכדומה. ייצור אריזות ואקום אנטי סטטיות מיועד בעיקר לתעשיות הביטחוניות ולתעשיית ההיי-טק, כאשר מוצרי ה - 2000VCI מיועדים בעיקר לתעשיית המתכת ולתעשיות הבטחון.


תכנון אריזה פלסטיק


כדי להגיע לאיכות המוצרים הללו אין זה מספיק להיות נחמדים. יש להחזיק מעבדות שיכולות לבדוק את איכות השקיות ואת חוזקן בהתאם לספציפיקציות הנהוגות בעולם. במפעל עובדת מעבדה כזו הפועלת על פי תו התקן 9000 ISO . במפעל יש מערך בקרת ייצור הדוק וכן שימת דגש מיוחד על דרישות הלקוחות השונים שבינהם ניתן למנות את רפא'ל משרד הביטחון, אל על נתיבי אויר לישראל, עלית, מוטורולה, אלביט, דלתא, אגרסקו ועוד.


אריזות ואקום ופלסטיק לחו'ל


המפעל מייצא אריזות ואקום ופלסטיק לחו'ל למדינות אירופה ובראשם שבדיה, גרמניה, פינלנד, צרפת, אנגליה, ספרד, איטליה ועוד. המכירות באירופה מתמקדות בענף הטקסטיל, הפלדה והרכב, ובין לקוחות המפעל באירופה ניתן למנות את וולבו, אופל מרצדס ושורה ארוכה של לקוחות עם שמות פחות ידועים. בארצות הברית מתמקדת המכירה של אריזות ואקום ופלסטיק מסוגים אלה בתעשיית הרכב ובין לקוחותיה נמנים קטרפילר יצרן הטרקטורים והבולדוזרים הענק וג’נרל מוטורס, ענקית הרכב מדטרויט. בארצות הברית הולך ומוקם מפעל ייצור מקומי בבעלות החברה הישראלית ורשת שיווק רחבה שאמורה להתפרש על כלל מדינות האיחוד.

אם אתם מחפשים
אריזות ואקום לתעשייה שלכם בין אם אתם יצרני היי טק, אופנה, מזון וכדומה, תוכלו למצוא את כל הפתרונות הנחוצים לכם במקום אחד. מפעל גרופית מזמין אתכם לבדוק את המוצרים ואת האיכות ללא הפשרות שלהם.