אתר מקומי לחדשות ואירועים

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

רשת האינטרנט מוצפת באתרי חדשות ואירועים דוגמת האתרים הגדולים של התקשורת הארצית. באתרים אלה מנסים להגיע למכנה משותף רחב ככל שניתן על מנת לגרום לגולשים רבים יותר להשאר באתר. החדשות המובאות לכם באתרים אלה הם כדוגמת חדשות טלוויזיונית ארציות והעריכה נעשית לפי העניין הארצי בנושאים השונים. כמו בכל מערכות התקשורת ההמוניות גם באינטרנט התפתח ז’אנר של אתרי חדשות מקומיות המביאים לכם את החדשות והאירועים הכי חמים מהמקומות הקטנים. כדוגמת המקומונים שהחלו פורחים בשנות התשעים בעיתונים היומיים הגדולים, כך החלה פריחה של מקומונים כאלה באינטרנט. כך קורה שמקומות כמו הקריות, ישובי השרון, אור עקיבה, קיסריה, פרדס חנה ואחרים מקבלים חשיפה של אירועים וחדשות שמתרחשים בתחומם באופן שלא ניתן למצוא בשום אתר אחר.יתרונות אתר מקומי למקומות כמו קיסריה או אור עקיבא


אתר חדשות ואירועים מקומי מתפקד כמו כל אתר המספק מידע וחדשות לאנשים המתעניינים במקום מגוריהם בראש ובראשונה. יש שחדשות מקומיות הופכות גם לאייטמים ארציים כמו נסיון ההתנקשות בראש עריית עכו שהתרחש לאחרונה, אבל את רוב החדשות המקומיות לא תפגשו באתרים העוסקים בחדשות ואירועים ארציים. אתר מקומי מפשט לכם את החיפוש והגלישה והוא מאד נוח. באתר תוכלו לחפש על פי קטגוריות שונות כמו חדשות, ספורט, תרבות, עניין, רכילות, פנאי, נדל'ן, מאמרים שונים וכדומה. מי שמחפש את אחד מהתחומים הללו יוכל למצוא בכל אחד מהם חומר ומידע רב בנושאים אלה בכל אחד מהישובים המקומיים. מי שמחפש חדשות ואירועים שונים במקומות ספציפיים יוכל לעשות זאת באתר המקומי ללא כל בעייה על ידי כניסה לכל אחד מהישובים המקומיים המופיעים באתר. כך שאם אתם מחפשים נדל'ן במקומות כמו קיסריה או אור עקיבא, בית שמש או בית שאן תוכלו להכנס ישירות למקומון הספציפי ושם להיחשף לכל הקטיגוריות בהקשר המקומי בלבד.מודעות מקומיות - אור עקיבא וקיסריה

האתרים המקומיים מעלים גם מודעות מקומיות הקשורות במקום הספציפי. להעלאת מודעות באופן זה יתרון ענק בפילוח הצרכנים של דברים אלה, ולא משנה אם מדובר על מודעה הקוראת לתושבים להתנדב למשמר האזרחי או להתנדב לארגון צדקה לקראת החגים או במודעות מסחריות גרידא. היכולת להגיע לקהל מצומצם אבל ממוקד באיזור הופכת את הפרסום באתרים מקומיים למאד יעילים.

מודעות אלה יכולות להיות בכל תחום שתחשבו עליו כולל מודעות בתחום הנדל'ן, בתחום התעסוקה, בתחום אירועים חשובים שעתידים להתרחש במקום וכדומה. אתרים מקומיים משמשים גם כקרש קפיצה לעסקים מקומיים שאין להם כל עניין בפרסום כלל ארצי יקר ולא ממוקד. בנוסף ניתן למצוא באתרים המקומיים קישוריות לאתרים בעלי עניין דומה לגולשים, כך שחווית הגלישה באתרים אלה מועצמת בעוד ועוד אינפורמציה שיכולה להיות רלוונטית לכל אחד מהגולשים.

מועצות מקומיות כמו קיסריה, אור עקיבע, פרדס חנה, כרכור, בנימינה וכיוצא באלה יכולות למצוא אתרים אלה מאד מועילים ושיתוף פעולה בינהן יכול להיות לעזר רב לגולשים. באופן הזה אין צורך לתחזק אתר חדשות ספציפי לכל ישוב כזה, אלא לנצל את הפלטפורמה הקיימת כדי לכלול עוד ועוד ישובים שיש להם מספיק תושבים, כדי ליצור ענף מקומי משלהם בתוך האתר.

אין ספק שאתרים מקומיים כאלה מאד פופולארים ממש כמו שערוצי הנישות בכבלים נבדלים מהערוצים הארציים שמנסים לחבר בין כמה שיותר אנשים בנושאים מאד רחבים. אתר מקומי יכול להתמקד בנושאים מקומיים, ולהתעמק בהם על מנת להרחיב את הידע של האנשים המקומיים אודות מקום מגוריהם. באתרים אלה מופיעות כתבות ומאמרים רבים העוסקים בנושאים הקשורים למקומחות הללו ורבים מהתושבים אכן מתחברים אליהם.