שייט זוגי ושייט עם כל החברים

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

האם אתם מכירים מתחם שבו אתם תוכלו מצד אחד לחגוג ביד עם בני הזוג שלכם יום הולדת או יום נישואין, ומצד שני גם תוכלו בפעם אחרת לחגוג בו אירוע משותף עם כל החברים שלכם? הדבר יכול להישמע מעט יוצא דופן - אחרי הכל איזה מתחם יכול מצד אחד להעניק אינטימיות, ומצד שני להתאים למסיבה עם חברים בו זמנית? המתחם שיכול לתת לכם את המענה המושלם, זוהי ספינת יאכטה.

היאכטה היא הרבה מעבר לספינה פרטית. זהו מתחם גדול למדי, שבו אפשר לשהות בחלקו העליון של הסיפון, או בבטן היאכטה עצמה. מכיוון שהיאכטה היא גדולה יותר מספינה רגילה, אפשר לחגוג עליה אירועים שונים. כמו כן, היאכטה כאמור יכולה להתאים למספר שונה של אנשים אשר שטים עליה. כך מצד אחד היא יכולה להתאים למי שרוצה לצאת אל שייט זוגי, אבל מצד שני יש לא מעט אנשים שמחפשים יאכטה למסיבה רווקים שהם רוצים לארגן.

כך תארגנו את השייט הזוגי


נתחיל מהמקרים שבהם היאכטה יכולה להתאים לאירוע רומנטי ופרטי שאתם מעוניינים לחגוג עם בני הזוג שלכם. יש לא מעט מקרים, שבהם אתם תרצו לצאת אל שייט זוגי. אפשר שמדובר על יום הנישואין שלכם, אפשר שמדובר על יום הולדת של בן או בת הזוג שלכם, ולעתים כמובן מדובר על האירוע הרומנטי ביותר שיש - אתם עומדים להציע נישואין! בכל אחד מהמקרים הללו, היאכטה יכולה להיות מתחם מושלם עבורכם. קודם כל, אתם יכולים לקבל על היאכטה לא מעט פרטיות.

ישנן יאכטות אשר כוללות חדרים פנימיים ופרטיים לחלוטין. בתוך החדרים הללו אתם יכולים להתייחד עם בני הזוג שלכם כמה זמן שרק תרצו. אם תרצו - תוכלו אף להיות שם לאורך כל השייט! עם זאת, מרבית הזוגות אוהבים לבלות גם חלק מהזמן בסיפון העליון של היאכטה. הרעיון הוא פשוט מאד - אתם נהנים מהבריזה הנעימה, מהנוף המדהים של הים, ומהשמיים שפרוסים מעליכם. קשה לחשוב על משהו רומנטי יותר משיט בלב ים. כמובן שאתם תוכלו להשלים את האווירה הרומנטית עם אלמנטים שונים.

כשאתם מזמינים מקום ביאכטה, תוכלו להזמין גם ארוחת ערב או ארוחת צהריים רומנטית במיוחד (הדבר נכון כמובן גם למי שמחפש יאכטה למסיבת רווקים ומחפש אוכל מתאים למסיבה). אתם תוכלו להדליק נרות, לשים מוזיקה רומנטית במיוחד - ולבלות את זמן האיכות עם בני הזוג שלכם, בצורה ששניכם לא תשכחו לעולם. השילוב בין האוויר הפתוח, הארוחה הרומנטית, והחדרים הפנימיים המושקעים - יהפכו את האירוע הרומנטי שאתם מארגנים למדהים וייחודי.

ומה במקרה של מסיבות רווקים?


עם זאת, אתם יכולים לשכור יאכטה לא רק עבור שייט זוגי. כיום, אפשר לזכור את היאכטה גם למסיבות עם מספר משתתפים. חשוב לציין כי היאכטות לרוב מתאימות לכמות שנעה בין עשרה ל - 20 איש, ויש לקחת בחשבון כמובן גם את אנשי הצוות. לכן, לרוב נהוג לשגור יאכטה למסיבת רווקים או מסיבת יום הולדת, שכן מסיבות אלו מיועדות לרוב לחברים הקרובים יותר.

כמובן שעצם המסיבה על היאכטה, היא זו שמשדרגת את האירוע כולו באופן מיידי. קודם כל אתם זוכים לפרטיות - וזה דבר חשוב במסיבות. אחרי הכל בתוך המועדונים והפאבים אתם צריכים לחלוק את המתחם עם עוד עשרות אנשים - אבל ביאכטה אתם לבד לחלוטין. מה ששונה כמובן ממתחמים כמו צימרים או לופטים, הוא שהיאכטה שטה על המים, והדבר יוצר חוויה בלתי נשכחת. על הסיפון העליון של היאכטה תוכלו להפעיל מוזיקה, כדי ליצור מסיבה מדהימה. אם מדובר על מסיבת רווקים, ברור שאתם צריכים גם אוכל טוב ואלכוהול משובח - ואת כל זה ניתן להעלות על היאכטה.