טיולים מאורגנים בעולם

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

אנשים רבים מעדיפים נסיעות לטיולים מאורגנים. בצורה זו הם יכולים להיות רגועים, הכל מסודר להם, הם שילמו על הכל, הם יודעים מה הם יראו - והכל רגוע. מדובר על צורת טיול שמתאימה בדרך כלל לאנשים מבוגרים יותר, אמידים יותר, כאלו שכבר ראו את העולם ורוצים להתמקד בדברים ספציפיים - כמו קולינאריה, סיפורים היסטוריים, או לברור באופן מדויק את המקומות אליהם ילכו בהתאם לגילם, מצבם הבריאותי וכולי. טיולים מאורגנים גם מתאימים למקומות בהם לא מומלץ (או אי אפשר) להסתובב לבד. על מנת שתוכלו לבחור יעדים שטרם הייתם בהם לטיול מאורגן, בחרנו עבורכם שני יעדים שונים באופן קיצוני.

טיול מאורגן לפרו


אם לא הייתם בדרום אמריקה, טיול מאורגן לפרו הוא היעד הבא שלכם. מדובר במדינה מדהימה ויפה בדרום אמריקה, שטחה גדול (1.2 מיליון קמ’ר) - והיא השלישית בגודלה בדרום אמריקה אחרי ברזיל וארגנטינה. הטיול המאורגן יפגיש אתכם עם היסטוריה, אוכל ונופים שלא תראו באף מקום אחר. התרבות של המדינה ייחודית, מעט נחשלת (באיזורים האינדיאנים) ומעט מתפתחת (בעיקר בעיר הבירה הענקית לימה), ומהווה אטרקציה מיוחדת במינה עבור תיירים מישראל. בדרך כלל התיירות מישראל מגיעה בדמות מוצ'ילרים; טיול מאורגן לפרו היא הדרך שלכם לוודא שאתם רואים את כל מה שאתם רוצים לראות ובהתאם לצרכים האישיים והטעם האישי שלכם.

הנופים של הרי האנדים והערים הייחודיות עוצרי נשימה. הטיול במדינה מרתק - מצד אחד עיירות נידחות עם אינדיאנים עניים ונסיעות במוניות ישנות עם צאן ובקר, ומצד שני מכוניות פאר ותרבות אקסטרים ותיירות ברמה הגבוהה ביותר. האוכל, הספרדית הייחודית והטקסים האינדיאנים / ספרדיים המקובלים בימי ראשון הם אטרקציה מדהימה. בין האטרקציות המרכזיות שאפשר למנות היא איקה שיש בה את הדיונות היפות ביותר ביבשת וכמובן המאצ'ו פיצ'ו - ההריסות ההיסטוריות של שבטי המאיה שהפכו לאחד מפלאי תבל ב-2007.

טיול מאורגן ליפן


לעומת פרו, יפן היא מדינה שונה לגמרי. בגודל, בתרבות, בהיסטוריה. אם אתם רוצים דווקא לנסוע למקום אחר - לצד השני של הגלובוס, טיול ליפן הוא הזדמנות נהדר לכך. מצד אחד תרבות מערבית ברמה הגבוהה ביותר - צרכנות, מותגים, קניונים, שיא הקפיטליזם - ומצד שני תרבות מקומית, היסטורית, בת אלפי שנים. האוכל, הטקסים, הלבוש, האיפור, היחסים המגדריים, יפן היא מדינה מדהימה שמושכת אליה אנשים רבים מכל העולם. יפן היא עולם בפני עצמו, אפשר לראות את זה למשל בכמות ההמצאות הטכנולוגיות שבה. לדוגמה: תעשיית הרכב. מצד אחד היא בלעה את התרבות המערבית ומצד שני היא תרבות אוטונומית, מעשית, קשוחה וקנאית.

אפשר להתחיל טיול ליפן באוסקה, העיר השלישית בגודלה במדינה והבירה הכלכלית שלה. בעיר אתרים יפים ורבים, בניינים גבוהים ומרכזי תרבות. טוקיו, הבירה, היא עיר חשובה מאד עם תרבות היסטורית בת מאות שנים. היא נחשבת למרכז תרבותי ורוחני - גם עבור מי שרוצה קניות של מותגים טכנולוגיים מקומיים וגם עבור מי שרוצה לשבת לשתות סאקה ולאכול תמנון בפאב מקומי. בין היתר טיול מאורגן בטוקיו יקח אתכם למקדש הזהב קינקאקוג'י ולמקדש הזן ריואנג'י. שדרת עצי הסקורה היא אטרקציה חשובה מאד, ואם תהיו בזמן הנכון גם תראו את פריחת הדובדבן! ביקור בטירת ניג'ו בה מתגורר נציגו של השוגון הוא חובה.

עוד אטרקציות חובה הן: מקדש הכסף, שוק נישיקי, רובע גיון של טוקיו בו יש מסעדות רבות, הר קויה, מקדש טודאיג'י, מחוז סאגאנו - כדי לראות את שדות האורז והבמבוק ועוד. לסיכום, יש לכם שתי אפשרויות שונות מאד. מקווים שסייענו לכם לבחור בטיול המתאים לכם!