הפלגה זוגית היא הטיול הרומנטי ביותר

מאמר זה פורסם ע"י jimitmos, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

ללא ספק, אם אתם רוצים חיזוק לרומנטיקה, אתם צריכים ללכת לים. כולם יודעים שהבריזה, השקיעה והחול עושים את שלהם. הקלישאה הרומנטית עובדת, הזוגיות מתחזקת. משהו בים חזק מאד, מלטף, טבעי, עוצמתי, וכל זה מתקשר בהחלט לזוגיות ורומנטיקה. תארו לכם שאפשר עוד לחזק את התחושה, באמצעות לא רק הליכה לים - אלא באמצעות שייט על המים! הפלגה זוגית היא דרך רומנטית נהדרת לחזק את הזוגיות; לא סתם על החוף, אלא על המים עצמם!

הפלגה זוגית ליום האהבה


יום האהבה הוא אירוע שחייבים לחגוג בצורה מיוחדת. אם אתם מחפשים מתנה לבן או בת הזוג, הפלגה זוגית היא המתנה המושלמת. מדובר על מתנה מקסימה, רומנטית, שמעצימה את החוויה של הים. גם שקיעה, גם רוח, גם נוף, והכל כמובן על המים המתנועעים. החוויה עוצמתית מאד, תספק את הסחורה ותשאר איתכם לאורך זמן. חוויה אינטימית בשניים על הים - פשוט משהו שחובה לעשות לפחות פעם אחת. את השייט אפשר לחלק למס' סוגים. ראשית, השייט על יאכטה, באיזור של מדינת ישראל.

אפשר להישאר במים הטריאטואליים של מדינת ישראל, לראות את הנוף, אולי אפילו לשוט בעצמכם. לשבת כמה שעות, לשתות שמפנייה ולחזור. אפשרות נוספת היא באמצעות שכירת ספינה על מלח וגם טבח אישי; ככה משיטים אתכם, מפנקים אתכם, מאכילים ומשקים אתכם לכמה שעות של בילוי מבודד ורומנטי ואז מחזירים אתכם ליבשה. אפשרות שלישית, היא שייט של ממש, החוצה, לחו’ל. בין היעדים הפופולאריים על ישראלים אפשר למצוא את איטליה, יוון וקרואטיה.

שייט לקרואטיה: הפתעה רומנטית באמת!


הפלגה בקרואטיה
היא טיול רומנטי שיש לו גם נדבך של טיול של ממש. הטיול נחלק בין יבשה לים, רואים בו תרבות מרתקת וערים נפלאות, ביחד עם טיולי שייט יחודיים שכמותם לא תמצאו בישראל. רצועת החוף הקרואטית גובלת בהים יפים, ונמצאת בחבל הארץ הקרואטי היפה והרומנטי הקרוי דלמציה. הים נמשך בין איסטריה לקוטור - שם יש מפרץ יפה, רומנטי, ומדהים שיהפוך את מתנת יום האהבה הזו לרומנטית והמקסימה מכולן.

החוף מעוגן כמיועד לשיט מאות שנים, מהמאה ה-11. במפרץ זה יש נוף חד פעמי ורומנטי: כמעט 1200 איים קטנים, שאפשר לשוט לידם ולהתפעל מהנוף. מדובר על שרשרת איים ששקעה במידת מה, אי אפשר לרדת אליה, אבל לראות אותה מהספינה זו חוויה זוגית רומנטית של יופי ואסתטיקה שכמותה אין בישראל. במאה ה-18 איים אלו והמיצרים כולם היו חלק מהאיפריה של ונציה, במיוחד בתחומי המסחר, ולכן הדרך הימית שם מסודרת ומותאמת לשייט בצורה כה מושלמת. היום אתם נהנים מכך!

דוגמאות ליעדים רומנטיים בהפלגה בקרואטיה


דוגמה ראשונה אפשר למצוא בריאקה, עיר נמל יפה ליד המפרץ של איסטרה. העיר, באורח ’מפליא’ דומה מאד לוונציה, לאחר שזו האחרונה עיצבה אותה כראות עיניה בעת היותה שלטת באיזור מבחינת מסחר. המטרה הייתה כמובן להקל על הונציאנים שמגיעים לסחור, שלא יתגעגעו הביתה; לכן העיר ’נראית כמו הבית שלהם’. בעיר אפשר לצאת לשייט רומנטי על יאכטה פרטית. אפשר להתחיל את השייט דווקא מזגרב - ולהגיע לעיר ריאקה באמצעות הספינה; הטיול אורך כ-5 ימים רומנטיים על ספינה.

עוד אתר רומנטי עם סממנים רומאיים / איטלקים אפשר למצוא בעיר קְרְק (קצת קשה להגות את שמה). השייט בעיר מתחיל במיצרי האי צְרֶס, ועובר במצודה הונציאנית במקום, כנסיית קווירינוס הקדוש ועד לעיירה הימי ביניימית ורבניק. בעיר יש תעלה שננעלת כל אחרי צהריים - ממש כמו בימי הביניים!