מכירת יאכטות חדשות

מאמר זה פורסם ע"י cruuz, בקטגוריה שונות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

מכירת יאכטות חדשות


מקורם של היאכטות היא עתיק וניתן להגיד שיאכטות הפאר הינם כלי שייט שנועדו לנפש בהם ואיתם לצאת לחופשות.

היאכטות השתנו במהלך השנים וניתן לראות שלמרות שהיאכטות השונות מציעות שייט ברמה אחרת אנו תמיד נוטים לקבוע שיאכטות הם סירות שייט ברמה גבוהה עם איכות יצור ללא פשרות ולכן ההשקעה בכל יאכטה היא גבוהה מאוד.

אני לאחר הקנייה של היאכטה החדשה הראשונה הייתי מאוד מרוצה מהדרך שבה בחרתי את היאכטה ולכן אני אחלוק איתכם את לבטי השונים בקניית יאכטה חדשה למכירה.


היאכטות החדשות מתחלקות לכמה קבוצות קטמרנים - קטמרן הוא בעם סירת מפרש המחולקת לשניים ובין שני החלקים ישנם גשרים שמרכיבים את היאכטה.

ניתן לדמות את הקטמרן לסירה מאוד יציבה ופחות בעלת תזוזות ואופי הגלים תנודות המים שעליהם שט הקטמרן כמעט ואינם מורגשים ולכן למרות שניתן לראות בקטמרן כסירת שייט לכל דבר הקטמרן בבסיסו הוא סירת מרוץ ובעבר שימש לדייג.

תחום סירות נוסף שניתן להבחין בו בברור בתחומי קניית יאכטה חדשה
הם היאכטות המפרשיות מדובר על יאכטות עתיקות עשויות עץ ויש המון אנשים שמעדיפים את היאכטות הישנות על פני קניית יאכטות חדשות.

היאכטות האלו נקראות יאכטות גולטים - יאכטות גדולות עשויות עץ מלא עם חריטות עץ וגילופי עץ על כל חלקי היאכטה.

יאכטות נוספות שקונים הרבה כיאכטות חדשות הם היאכטות הרגילות מדובר על יאכטות מליבו או יאכטות מונטריי אלו יאכטות שהחידושים הטכנולוגיים עומדים על הקצה.

וניתן לראות את העיצוב הנוצץ מכל פינה ביאכטה.


אם אתם שוקלים את תחום מכירת יאכטות חדשות אנו מציעים לכם להתמקד בעיקר ביאכטות בעלות אופי כוללני ולא יאכטות הנישה.

היאכטות הטובות ביותר הם יאכטות מליבו ומונטרי אלו הם היאכטות הנפוצות ביותר אך אין זה אומר שמחירי היאכטות האלו הוא זול.

ולכן למרות שניתן לקנות יאכטות אלו בכל רחבי העולם לפני מכירת יאכטות חדשות רצוי לבדוק את מצב

השוק אנו לרוב מצליחים להשיג ללקוחותינו מחירים מצוינים ליאכטות חדשות ולכן אין לאדם הפרני צורך בניסיון קניית יאכטה חדשה מהמקור הוא יכול לפנות אלנו ואנו נרכוש עבורו את היאכטה.

בנוסף למכירת יאכטות חדשות אנו מציעים לכם מכירת יאכטות ללקוחות קיימים שלנו הלקוחות הכי טובים הם לקוחות קיימים ולכן למרות שניתן להשיג לקוחות שאינם יודעים להעריך נכונה יאכטות.

אנו
מעדיפים מכירת יאכטות לאנשים שמבינים ביאכטות.

אז לפני קניית היאכטה הראשונה שלך אנו מציעים לך לפנות ולבדוק את היאכטות הקימות בשוק ואיזה יאכטה אתה מעדיף לקנות ולאחר שאפיינת את המרכיבים השונים של היאכטה הגיע זמן הבדיקה של מכירת יאכטות חדשות.

כל תחום היאכטות החדשות למכירה בישראל הוא נרחב ועל כך נמשיך בכתבה הבאה.


http://www.aquamarina.co.il/Brands_heb.html