דיאטה מהירה

מאמר זה פורסם ע"י zoltech.co.il, בקטגוריה רפואה ובריאות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

מהי דיאטה מהירה ?? כשמה כן היא , הכוונה היא לדיאטה אשר מתיימרת להוריד משקל באופן מהיר, תוך זמן קצר, כמעט כל תוכניות הדיאטה המהירה הקיימות בשוק אינן משלבות כלל פעילות גופנית כלשהיא , והן בעיקר בנויות על תפריט נטול מרכיבים אשר מוגדרים כמשמינים כמו פחמימות וסוכרים , דיאטה מהירה נועדה בעיקר לשימוש של כ - 4 שבועות ולאחר מכן יש ללכת לדיאטנית לצורך דיאטה מבוקרת.

דיאטה מהירה קיימת במגוון שיטות , ברחבי הרשת מפורסמים מגוון תפריטים והצעות איך ומה צריך לעשות כדי לרדת במשקל ויחסית במהירות, אחת הדרכים המפורסמות הינה דיאטת התרסיס , לפי שיטתו של ד'ר סימונס פרי פיתוח בלעדי של חברת 'טבעון ביוטק'. דיאטה מהירה זו מבוססת על בסיס אצות ים מיוחדות והיא נכנסת לקטגורית דיאטה מהירה כי הדיאטה לוקחת עד 40 יום , מה שמיוחד בדיאטה זו הוא שאפשר לאכול בזמן הדיאטה דיי הרבה דברים שבדיאטות אחרות אסור לדוגמא חזה עוף, סוגי דגים, ירקות וכו’.

ברשת תוכלו למצוא מגוון רחב של ממליצים על דיאטה מהירה זו או אחרת , לא תמיד כדי להאמין לפעמים מדובר בחברה אשר מפרסמת המלצה של 'עוד לקוח מרוצה' חשוב מאוד לבדוק את הדברים שאתם מכניסים לגוף באתרים של משרד הבריאות לראות אם לכל דבר יש אישור מתאים , מחיפוש קצר שעשינו מצאנו המלצות אלו על דיאטת התרסיס של ד'ר סימונס :

יוני מערד : 'ירדתי 6.5 בעזרת דיאטת התרסיס. מומלץ בחום למי שרוצה לרדת מהר במשקל'
משה מחולון : 'חבר שלי קנה בביגסו דיאטה מהירה וירד 4 קילו בשבועיים! אז החלטתי גם לרכוש'
מלי מבאר שבע : 'ירדתי 3 קילו בחמישה ימים בלי כל התוספות. תודה שחסכתם לי הרבה כסף'
מאיר מאילת : ' ירדתי 7 קילו בשבועיים. לא האמנתי שארד ככה הכל כך מהר'
ענת מחיפה : 'חשבתי בהתחלה שצוחקים עלי... אבל ירדתי 6 קילו ב-3 שבועות בעזרת דיאטת התרסיסא

לסיכום ניתן לומר שכל דיאטה מהירה יכולה לגרום לבן אדם אחד להוריד משקל רב אך לאחר ממש לא , הכל תלוי בגוף של כל אחד ואופן החיים היומיומי שלו לדוגמא אדם אשר מתאמן כמה פעמים בשבוע או משחק כדורגל פעם בשבוע עם חברים או עושה כל פעולת ספורט אחרת במהלך השבוע שלו ישיל יותר קילוגרמים מאשר אחד אשר לא עושה זאת , לכן חשוב לבחור דיאטה מהירה המתאימה למהלך החיים היומיומי שלנו למי שלא מעוניין לשנותו.