אל תוותר על טונר למדפסת לייזר

מאמר זה פורסם ע"י yossi1010, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

אחת השיטות השכיחות להדפסה בבית או במשרד היא מדפסת לייזר. עם מדפסת לייזר אתה יכול להדפיס כמות גדולה של דפים ביעילות רבה. לכן הרבה אנשים מדפיסים בשיטה זו, היא אפקטיבית, חסכונית, ונותן תפוקה גדולה.

מהו טונר למדפסת לייזר

בטח יצא לך להיתקל במושג מדפסת לייזר לא פעם ולא פעמיים. מדפסת לייזר היא מדפסת העובדת עם טונר המכיל אבקה שעשויה מחומר פלסטי ונפלטת כשיש פעולת הדפסה.בגלל שמדובר באבקה עמידות הטונר היא ארוכה מאשר ראש דיו. ולכן האבקה נשארת במצבה הטבעי לאורך זמן. לכן טונר
עדיף מאשר ראש דיו. מעבר לכך טונר למדפסת לייזר קצת יקרה מאשר ראש דיו, ולכן עם אתה זקוק למספר טונרים מקוריים
העסק נהיה יקר. לכן עדיף להשקיע בטונר טוב שיישאר לאורך זמן ויספיק לך להרבה הדפסות. אם יש לך כמה מדפסות אז הזמן מספר טונרים כמספר המדפסות. וזאת על מנת שלא תישאר עם מדפסת ללא טונר או שתיתקע באמצע הדפסה ללא טונר.

למה עדיף
לנו טונר למדפסת לייזר

על אף יתרונות טונר למדפסת לייזר ועלותו היקרה, עדיין משתלם לך לרכוש טונר למדפסת לייזר מכמה סיבות: ראשית איכות ההדפסה של טונר למדפסת לייזר היא איכות גבוהה ביותר, שנית תוכל להדפיס עם כמות הטונר מספר גבוהה של דפים, שלישית טונרים למדפסות לייזר מחזיקים זמן רב ומשתלמים יותר מאשר טונרים של מדפסת רגילות, רביעית עדיף להשקיע כסף על טונרים מקוריים למדפסות לייזר וזאת מאחר שהמקור תמיד נותן תוצאות יותר טובות מתחליפי. לכן לפני שאתה מחליט על רכישת טונרים של מדפסות לייזר שיש ברשותך חשוב לחשוב על התוצאות לטווח הרחוק ועד כמה הדבר משתלם לך מבחינה כספית.

האם כדאי טונר למדפסת לייזר מקורי או תחליפי

כל אחד שתשאל יגיד לך שעדיף לקנות טונר מקורי מכמה סיבות: איכות ההדפסה היא גבוהה, ההדפסה יוצאת נקייה ללא מריחת הכתב. אומנם המחיר של טונר זה הוא יקר אך משתלם ביותר לטווח הארוך, ואם אתה עובד במשרד וחשוב לך איכות ההדפסה אתה חייב טונר מקורי של קומג’ט , כי רק קומג’ט תתאים למדפסת שלך את הטונר שמתאים לה.לכן אל תוותר על שירותי קומג’ט למדפסת שלך. בכל שעה והתלבטות נשמח לעזור לך.