פורום - גלגל הצלה ?

מאמר זה פורסם ע"י mickeyz, בקטגוריה אינטרנט ומחשבים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

בני הנוער של ימינו הם דור מתוסבך, ילדים שהם מעט שונים מהאחרים עוברים השפלות איומות וחוויות נוראיות שיישארו איתם לכל החיים. מכל עבר הם מוקפים בטכנולוגיה חדשנית ובאמצעים מתקדמים נוספים שמספקים עוד ועוד דרכים חדשות לפגוע באותם בני נוער ולהשפיל אותם.
בימינו אחוז הפגיעה של בני נוער בעצמם גבוה מאוד, הם חותכים את עצמם , הופכים לאנורקסים , מנסים להתאבד ומה לא ?, העיקר להשכיח את הכאב הפנימי שהם עוברים.
אך לכל אדם יש את המפלט שלו, את המקום הקטן הזה בליבו שגורם לו לאושר, אותה פינה קטנה שאליה הוא בורח כשקשה לו , אם זו סדרת טלוויזיה אהובה, או ספר מסוים או שאולי זה כתיבת סיפורים, שמיעת מוזיקה או שפיכת הלב בפני אנשים, לא משנה מה הדבר הוא גורם לאותו ילד להרגיש מעט טוב ליותר לגבי עצמו ולגבי חייו, הוא גורם לו לחייך ולהרגיש טוב - גם אם זה רק לזמן מועט.
האינטרנט הוא הדבר הנפוץ וה/שימושי ביותר בעולם, אין כמעט ילד שלא מתחבר בקביעות יום יום למחשב וגולש באינטרנט - אז מדוע לא לנצל את הבמה הרחבה הזו על מנת לספק לאותם ילדים גישה רחבה יותר לאותו הדבר שגורם להם להרגיש טוב יותר?! , למשל תוכלו למצוא באינטרנט רשת פורומים רחבה העוסקת כמעט בכל הנושאים ומאפשרת לבני הנוער לדבר על אותם דברים שגורמים להם להרגיש טוב יותר ולחלוק את התחביבים שלהם עם בני נוער נוספים, רשת הפורומים הזו זמינה לכל מחשב ולא גובה תשלום , כל אחד שרוצה מוזמן להתחבר ולגלוש ולהנות ממגוון הנושאים שיש לדון עליהם באתרים האלו ולעסוק בהם, כל אחד יכול למצוא בפורום את הנושא הספציפי שלו הכי כיף לדון עליו ולגלוש בו
הפורומים שבני הנוער חברים בהם גורמים להם להרגיש שייכים, מזכירים להם שהם לא לבד שיש עוד אנשים שעוברים את מה שהם עוברים, הפורומים נותנים להם במה לדבר ולהתעסק בדברים שהם הכי אוהבים, בכל נושא ובכל תחום שהם חפצים בו.
הם מאפשרים להם לעסוק בדברים שמשכיחים להם את הכאב, הם מאפשרים להם להרגיש שמחים.
פורומים
אלו - היו במקרים רבים גלגלי הצלה עבור אותם בני נוער מתוסבכים, הם היוו עבורם מקום בטוח ומוגן להיות מי שהם רוצים להיות, בלי לחשוש מתגובות האנשים סביב.
הם היו ועדיין הם דבר חיובי גדול מאוד שנמצא לשירות אותם בני הנוער ובכללי עבור כל אחד בעולם שרק רוצה להרגיש שייך.