פרסום עסקים בחינם ברשת

מאמר זה פורסם ע"י Israad, בקטגוריה אינטרנט ומחשבים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

בפוסט זה נעסוק בפרסום עסקים באינטרנט, כיצד ניתן לפרסם עסק פרטי באינטרנט ולקבל חשיפה ולקוחות?

זה לא קל, אך אפשרי. בראש ובראשונה בעל העסק צריך אתר או עמוד באינטרנט, עדיף אתר פרטי שאותו תוכל לקדם בגוגל, אתר זה אמור לתאר את העסק שלך מא’ ועד ת’, כולל כל השירותים שאתה נותן, אזורי עבודה וכו.., אתר זה יהיה הבסיס שלך לעבודה באינטרנט, דרכו תוכל למשוך עוד לקוחות פוטנציאלים, וכמובן לסגור עסקאות.

בשלב השני אתם צריכים להתחיל לפרסם את העסק ואת העמוד שלכם ברשת, איך עושים זה? בעזרת אתרי אינדקסים לעסקים תוכלו להכניס את העסק שלכם ללא בעיה, לעוד פרטים היכנסו למדריך
פרסום עסקים בחינם. אינדקס עסקים יוצר לכם עוד חשיפה ללקוחות פוטנציאלים. הוסיפו את העסק שלכם לאתר של דפי זהב ובזק B144 וקבלו עוד חשיפה לגולשים רלוונטים.

השתתפו בדיונים בפורומים, תענו לאנשים על שאלות רלוונטיות לעסק שלכם, אל דאגה.. המוניטין יגיע. בכך שאתם עונים ויוצרים פעילות אתם גם מקדמים את עצמכם כעסק וגם עוזרים לאנשים אחרים, דבר זה עוזר לכם לבנות אמינות אצל הלקוחות.

השלב השלישי:

רשתות חברתיות, זאת ההזדמנות שלכם להופיע גם בפייסבוק וגם בטוויטר. פתחו עמוד לעסק שלכם, תדאגו לעיצוב מזמין ואיכותי שימשוך לקוחות. צרו דיונים ושאלות בקבוצה שלכם כדי ליצור תנועה, לייקים ועוקבים חדשים מידי יום. הגיבו בקבוצות שרלוונטיות לעסק שלכם וצרו דיון, כך יכירו אתכם.

הדבר הכי חשוב שצריך לזכור כאשר אתם מפרסמים את העסק שלכם ברשת, אסור להוריד את הרגל מהגז. אל תפסיקו והשארו נאמנים לעסק שלכם, ההצלחה כבר תבוא.