קייטרינג לחתונה

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

חתונה היא ללא ספק מהאירועים המשמחים בחייו של כול אחד מבני הזוג, הם מציינים שיאו של איחוד ותחילתה של משפחה חדשה, לכן חתונה מבקשת את שמחת המוזמנים וזו ניתנת בנדיבות לתפארת האירוע. כדי להלום את השמחה ההדדית יש לעמוד בכמה תנאים בהסכם הלא כתוב שבין המוזמנים לזןג, יש לספק תנאים טובים לשמחה, אחד מהעקרים שבתנאים אלו הוא שירות הקייטרינג לחתונה. כדאי להקפיד ולבחור בקייטרינג משובח על מנת שהאורחים שבעים וטובי רצון יוסיפו על השמחה ברחבת הריקודים. קייטרינג לחתונה שהו איכותי וטוב נמדד בכמה פרמטרים נתאר אותם כאן בקצרה.

הגשה והתפריט

חשוב מאד שתדעו מראש מהי צורת ההגשה, האם היא בופהאו באמצעות מלצרים, אם באמצעות מלצרים בכמה מדובר, האם ישנם מספיק מהם, הפריט צריך להיות מספיק מגוון כך שלכול מוזמן יהיו לפחות שתיים ועדיף יותר מנות עיקריות שונות מהם יוכל לבחור, ארוחת טובה היא כמו נראטיב של סרט טוב, היא צריכה להתפתח באופן הגיוני ומאוזן, לכן כדאי לפתוח את הערב במתאבנים שיוצעו לאורחים לצד כוס יין או שמפניה טובה, בחרו איזה מתאבנים אתם רוצים, בידקו האם הם מתאזנים עם המנות העיקריות שיגיעו לאחר החופה. אתם צריכים לוודא מה דרישת מינמום ההזמנות של שירות הקייטרינג לחתונה ולוודא שהוא מתאים למספר המוזמנים המינמלי שלכם. קייטרינג לחתונה טוב יציג בפניכם את חוזה ההתקשרות הבהיר והמפורט ביותר כך שלא יהיו אי הבנות אשר יקלקלו את שמחתכם, אם ישנו סעיף או פרט בלתי בהירים דיו עבורכם, אל תהססו לשאול שמא יהיה מאוחר מדי.

תעריפים לקייטרינג לחתונה

קייטרינג לחתונה איכותי יציג בפניכם תעריפים ברורים כך שתוכלו לבחור כיצד להרכיב את התפריט, האם מתפריט צמחוני ומן הסתם זול יותר או מתפריט בשרי, כדאי לבחור קייטרינג שמוכן לוגיסטית תיפעולית לכול הדרישות של החתונה שלכם, זאת אומרת אם בחרתם בחתונת יום שישי בצהרים באתר בטבע אזי כדאי להקדים ולבחור קייטרינג לחתונה שביכולתו להציב מצברים לתפעול המטבח ומכוניות שבהם חדרי קירור לשמירת אי קילקולו של המזון. כדאי להתאים את מזונות החתונה לשעות בהם היא מתרחשת, להקשר הפיזי בו היא מתרחשת ולטעמו של קהל היעד, בדיוק כשם שמחליטים על תמהיל המוסיקה הנכון. קייטרינג איכותי לחתונה יכין את מזונותיו ממצרכים איכותים וטריים וכדאי להקדים לחתימת החוזה ערב טעימות בו תטעמו ותתרשמו מיכולתיו האמיתיות בתנאי אמת של מטבח הקייטרינג וצוות מלצריו להפיק אירוע בהתאם לציפיות שלכם.