שיטות הסרת שיער : התמודדות עם כאבים

מאמר זה פורסם ע"י danamar, בקטגוריה שונות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

קרם מרגיע יהיה שימושי למלחמה בפצעים של אחרי שעווה או להרגעת העור לאחר הטיפול. חשוב להבין כי הסרת שיער היא טראומה בעבור העור. מריטת השיער פוגעת בעור ויוצרת נקבים בעור שמאפשרים חדירת גורמים מזהמים אל הגוף. בתום טיפול שעווה חשוב לחטא היטב את האזור. גם לאחר גילוח או הסרת שיער בלייזר כדאי להתקלח. ישנם היום תכשירי גילוח נשים שמכילים כבר אלוורה ותכשירי חיטוי. כאשר משתמשים בסכיני גילוח נשים נקיים לצד ג’ל גילוח לנשים לא יופיעו פצעים אדומים או זיהומים.

אל תשכח לקבל את שמו של המכון ומספר הטלפון. אם מופיעים פצעים של אחרי שעווה או פריחה אדמומית תוכלו ליצור קשר מיידי עם המטפל ולבקש הנחיות. שימוש במשחה נגד פריחת חיתולים בה משתמשים הורים לתינוקות חיונית להקלה במקרים של פצעים אחרי שעווה. השימוש במשחה שימושי במיוחד בעבור פצעים שמופיעים באזור המפשעה. הסרת שיער מפשעות כדאי לבצע במכון קוסמטיקה מתקדם או במכון הסרת שיער שנמצא תחת השגחת רופא.

התמודדות עם כאבים : שעווה במפשעות

טיפול שעווה במפשעות כואב מאוד לכל הדעות. מעטות הן הנשים שמסוגלות לבצע את הטיפולים בעצמן או להסיר שיער בשפתיים הפנימיות. בכדי למנוע את הכאבים יש לגזור את השיער ולמרוט בכל פעם קבוצה קטנה של שיער. יש שממליצים ליטול כדור אקמול או אדוויל לפני טיפול השעווה. אני קצת פחות ממליצה על שימוש בתרופות שלא לצורך. קרמים לאלחוש שימושיים ומומלצים מאוד כאשר מבצעים הסרת שיער בלייזר.

שעווה ברזילאית כרוכה בלא מעט כאבים, כאשר מסירים את השיער בצורה יסודית ועמוקה צפוי כי הטיפול יהיה הרבה יותר כואב. בכדי למנוע את הכאבים מעדיפות רוב הבנות לבצע הסרת שיער בלייזר במפשעה כבר בשלב מוקדם. לאחר 3 טיפולי שעווה השיער כבר לא צומח ואפשר להימנע מהכאב הנורא. גילוח מפשעות אמנם לא כרוך בכאבים אך מדובר גם בשיטה לא יעילה. לאחר הגילוח השיער צומח בתוך זמן קצר ומביא עמו פצעים לאחר הגילוח, תחושת גירוד ושיער קוצני. מיד לאחר הגילוח יש להימנע משימוש בקרם גוף ופעילות גופנית שכרוכה בהזעה. אם החלטת לגלח את המפשעה במהלך המקלחת חשוב לנגב את האזור בעדינות בעזרת מגבת ורכה ולא לשפשף אותו עם מגבת קשה.