תחפושות מעוצבות לילדים

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

תחפושות מעוצבות הוא פיתרון נפלא בעבור כל מי שמעוניין בייחודיות בחג הפורים לצד חוסר עניין ברכישת אותן התחפושות שוב ושוב בכל שנה. תחפושות מעוצבות הן סוג של אמירה, הן למעצב והן למי שלובש אותן, הן נותנות נוכחות מרשימה ולא סתם עוד תחפושת לעוד חג פורים. תחפושות מעוצבות לפורים ניתן למצוא הן במחסני הסכרת תחפושות, הן במתפרות וחנויות ייעודיות לעיצוב תחפושות, אך גם ניתן לעצבן בבית ולהכין מחומרים שיש בבית, זאת עדיין תהיה תחפושת מעוצבת אישית וייחודית

תחפושות מעוצבות בהזמנה אישית

עבור מי מאיתנו שלא ניחן בעודף זמן פנוי ו/ או יצירתיות מסויימת, הזמנת תחפושות מעוצבות דרך הזמנה אישית היא פתרון מושלם, אמנם קצת יקר, אבל שווה הכל מפני שבסופו של תהליך מחכה לך תחפושת המתאימה רק לך ומייחדת רק אותך, ובכל מקרה עדיפה על לנסות לתפור בבית. ישנם אנשים אשר מזמינים תחפושות אצל תופרת וישנן מי שמזמינות בחנות שמלות ערב. לבישת התחפושת נותנת גם תחושה של פורים אך גם תחושה מלכותית, של אירוע מיוחד שתפרת בעבורו מלבוש מיוחד ויש מי מחכה לזה כל השנה.

תחפושות מעוצבות במחסני השכרת תלבושות

ישנן מספר חנויות ברחבי הארץ אשר משכירות תלבושות הן למגזר הפרטי, הן למוסדי והן להפקות במדיה. תלבושות אלו לא חייבות להיות שמלות מלמלה אלא אפילו תלבושת חגיגית אחרת או כזו שמסמלת דמות קולנועית זו או אחרת, הרי תחפושת יכולה להיות כל דבר שהוא אינו אתה עצמך. השכרת תלבושת שכזו לא זולה, אך היא חוויה שלא תשכח במהרה, מגיע לכם קצת פירגון עצמי מדי פעם ומסיבת פורים היא המקום והזמן לכך. חפשו את חנות השכרת התלבושות הקרובה לביתכם ולכו לדפדף בקולבים, בטוח תמצאו שם משהו שתאהבו.

הכנת תחפושות מעוצבות בבית

מי שידו אינה משגת לקנייה או השכרה של תחפושות מעוצבות, או סתם אינו מעוניין בכך, יכול בקלות ועם קצת מעוף יצירתי להכין כזו בביתו, הלא העובדה כי התחפושת מעוצבת, אינה בהכרח אומרת כי היא יוקרתית ויקרה, היא יכולה להיות מעוצבת בשתי ידייך בלבד וכמה חומרי יצירה או חפצים מהבית, לדוגמא: אם ברצונך להתחפש לאל יווני, אתה לוקח מפה לבנה ישנה או סדין ישן לבן ועוטף עימו את הגוף, לוקח סנדל ישן מדביק לו שרוכי עור דקים לכרוך סביב לקרסול והשוקיים, מכין נזר לראש וצמיד עלים לזרוע ומוסיף מוטיב של מי מהאלים תרצה להיות והנה תחפושת מעוצבת במינימום השקעה ומינימום כסף.


למבחר תחפושות בקרו באתר בוטן מוצרי תינוקות