עיצוב קירות – החופש לחלום

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +


אין ספק כי כל אחד ואחת מאיתנו עסק בעיצוב קירות לפחות פעם אחת בחייו, אם לא יותר. אני לעולם לא אוכל לשכוח את היצירה היפייפיה והאבסטרקטית אשר עשיתי על הקיר בחדרי ואף קראתי לאמי שתבוא מהר מהר לראות, איזו יצירת מופת עשיתי, אמי כמובן עמדה אלם אל מול הקישקוש הגדול הציבעוני והמופתי שציירתי על קירות חדרי. כמובן שאמי לא נפלה מהציור, ואף הזעיפה קלות את מבטה, אולם שמרה על איפוק מסויים במבט לאחור. אך אני, לא די היה לי ולא השכלתי לסיים את סיפור עיצוב הקירות שלי אז בגיל שלוש, ובנעוריי החלטתי להמשיך את הקו שהתחלתי אז בגיל שלוש וללכת על צביעת כל קירות חדרי בשלל צבעים, סגול, ירוק, צהוב, עם ספוג, בלי ספוג, עם מטלית, עם מכחול, מכל הבא ליד ולראש וללא כל מעצור הייתי משנה את קירות חדרי פעם אחר פעם.

עיצוב קירות מקצועי

כמובן, שלבסוף עבר לי ג’וק עיצוב הקירות וצבעתי את החדר בלבן ועוד לבן ועוד לבן, עד אשר כל הרעש שעשיתי למשך תקופה ארוכה הפך ללבן ולא נשאר זכר ממנו. אין ספק שהתחום עיצוב קירות נותן דרור הן ליצירתיות שלנו והן לילד הקטן שטמון בכל אחד מאיתנו. כמובן שכאדם בוגר אינני מפנה את כל היצירתיות שבי ושופכת אותה על קירות ביתי, אולם מידי פעם בפעם, יש בי את הדחף להפוך את הקירות לצבעוניים יותר, מעניינים יותר, ובעצם למעוצבים יותר, אך כיום אני יודעת שרצוי להיוועץ והיעזר בבעל מקצוע ולא לעשות הכל לבד.

הופכים את החלל הריק לממלכה

היום, כאשר אני פונה לתחום של עיצוב קירות, אני עושה זאת עם המון שיקול דעת ובדיקה מוקדמת, עיצוב קירות יכול להשפיע על מראה הבית באופן דרסטי ביותר, לדוגמא, כאשר תבחרו לעצב קיר מסויים בצבע כהה יותר משאר הקירות מייד תרגישו שהבית יתכווץ מעט, טריקים אחרים בעיצוב קירות יכולים לעשות אשלייה שהבית גדול יותר. בכדי לדעת מה התוצאות של הרעיונות שאנו מעלים בראשינו, כדאי להיוועץ בבעל מקצוע אשר מתמחה בעיצוב קירות. עיצוב קירות, זה לא עיניין של מה בכך, זהו מקצוע לכל דבר, מעצב קירות עובד עם שלל חומרים כגון: טפטים מסוגים שונים, אריחים ואבנים, טיח דקורטיבי, גבס ועוד חומרים אשר יהפכו את הדירה שלכם או כל חלל אחר בו תבחרו לממלכה קסומה.
אם כן, אני כבר הבנתי שאת קריירת עיצוב הקירות שלי סיימתי אז בשלהי שנות ה-90 המאוחרות, היום כשאני יושבת בביתי ומביטה בקירות שרובם לבנים, אך מעוטרים בנגיעות צבע מדוייקות ובטפטים יפייפיים, אני יודעת שטוב עשיתי כאשר פניתי לאיש מקצוע אשר עוסק בעיצוב קירות