משחקי חצר מפלסטיק

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

לפני מספר שנים הקימה העירייה משחקי חצר חדשים וגדולים בפינת הרחוב בו אנו גרים. אחר הצהריים המשחקים, שהיה כאמור גדולים - לא נראו כלל. הם פשוט היו מכוסים בילדים. כל ילדי השכונה בכל הגילאים טיפסו על אותם משחקי חצר בהתלהבות רבה מאוד. אותם משחקים עומדים עד היום, ובכל יום אחר הצהריים הם מעסיקים את ילדי השכונה. הם אוהבים, לטפס, לגלוש, לזחול, להציץ, לשבת, להתנדנד ועוד. המשחקים עשויים מפלסטיק קשיח, צבעוני ומזמין ביותר.

משחקי חצר - לשם מה?

עיריות רבות, מועצות מקומיות ואזוריות, בעלי צימרים, מנהלי מתנ'סים, ואפילו מנהלי בתי ספר - כולם מציבים משחקי חצר מפלסטיק להנאתם של הילדים. המתקנים מבטיחים שעות ארוכות של הנאה לילדים, פיתוח הדמיון, וכן פיתוח מוטוריקה, תנועתיות חוזק וגמישות. אין כמו משחקים בחצר בכדי למתוח את הגוף ולהפעיל את השרירים, ובנוסף, גם להרחיק את הילדים מהמסכים שהם כל כך אוהבים: מסכי הטלוויזיה ומסכי המחשב. בנוסף, אותם משחקים מפלסטיק לא מכאיבים מאוד. גם אם נופלים ומקבלים מכה, היא בדרך כלל רכה באופן יחסי.

היתרונות של משחקי חצר מפלסטיק

פלסטיק טוב ואיכותי הוא החומר המתאים ביותר להתקנת משחקי חצר, בעיקר במקומות ציבוריים, בהם יש מספר גדול מאוד של משתמשים. חשוב שאלה יהיו משחקים בעלי עמידות טובה לשנים רבות, ויחד עם זאת צבעוניים, ומשובבי עיניים. משחקים מפלסטיק קלים ונוחים מאוד בתחזוקה, הם עמידים הן בגשם והן בשמש, והם לא דורשים טיפול וניקוי מיוחדים. ההרכבה של אותם משחקי חצר מפלסטיק היא קלה ביותר, גם מי שבוחר להכניס אותם לחצר ביתו, לא יתקשה להבין את ההוראות המצורפות למשחקים בעת הקנייה, ויוכל להרכיב אותם במהירות רבה. משחקי חצר קטנים, לילדים צעירים מאוד אינם כבדים, ואפשר לנייד אותם מצד אחד של החצר לצד השי בקלות רבה.

בטיחות של משחקי חצר מפלסטיק

כאשר קונים ומרכיבים משחקי חצר, הן במקומות ציבוריים והן בחצר פרטית, חשוב להקפיד על איכות המוצרים. מכיוון שמדובר במשחקים לילדים הבטיחות צריכה להיות כל הזמן מול העיניים. חשוב להתאים את המשחקים לגיל הילדים, וחשוב שילדים גדולים לא יעלו על מתקנים המיועדים לקטנטנים, ולהיפך. כמו כן, יש להקפיד לקנות מתקנים שעומדים בכל התקנים הנדרשים על פי מכון התקנים הישראלי, יש לבקש ולבדוק את התעודה. מתחת למשחקי החצר יש לדאוג למצע טוב שיבלום נפילות. יש מספר סוגים של מצעים איכותיים לכיסוי השטח: משטחי גומי, חול ים, דשא ועוד.