4 השלבים לבחירת הזמנות לאירועים

מאמר זה פורסם ע"י beehappy, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +


מתכננים חתונה, בר מצווה או כל אירוע משמח אחר? אחד השלבים האחרונים בתכנון והפקת האירוע הוא השלב של בחירת הזמנות לאירועים. ההיצע מבלבל, התקציב מצומצם, הזמן כבר קצר והלחץ גדול. אז רגע לפני שנכנסים ללחץ ומאבדים את הראש, הנה כמה עצות לצעדים נחוצים שיסללו בבטחה את הדרך אל ההזמנה המושלמת.


שלב ראשון: הגדרת התקציב עבור הזמנות לאירועים

אחת המלכודות שנופלים אליהן אנשים רבים בזמן תכנון אירוע היא הפיתוי. ההיצע העצום מפתה, אנשי השיווק של כל גורם וגורם מיומנים ומנוסים ומצליחים לשכנע, והפקת האירוע חורגת הרבה מעבר לתקציב שיועד לה. לכן, כדי לא לאבד את הראש, כדאי לגשת לכל שלב ושלב עם תקציב מוגדר מראש. כדאי להגדיר תקציב הגיוני שניתן לעמוד בו. שלב ההזמנות, אולי יותר מכל אחד מן השירותים הנדרשים לאירוע, הוא שלב שבו בהחלט אפשר לשלב בין יצירתיות ומקוריות לבין מחיר שפוי.

שלב שני: סקר שוק לבחירת הזמנות לאירועים

אם פעם, כל מי שהפיק אירוע היה צריך לכתת את רגליו בין בתי דפוס שונים כדי למצוא הזמנה לאירוע שגם תקלע לטעמם של בעלי השמחה וגם תתאים לכיסם, הרי שהיום את כל החיפוש ניתן לעשות מן הבית בנוחיות מרבית. לכל בית דפוס או סטודיו להפקת הזמנות לאירועים יש אתר אינטרנט. באתרי האינטרנט מציגים בתי הדפוס השונים את הדגמים של הזמנות לחתונה, הזמנות לבר מצווה, או הזמנות לברית, מגוון סוגי ההזמנות, וכן את המחיר. כדאי לערוך רשימה של הצעות שנראות מתאימות. לכתוב את סוג ההזמנה והמחיר המוצע על ידי אותו בית עסק. לאחר סקר השוואת המחירים כבר יודעים פחות או יותר מה המחיר הממוצע בשוק, מה יקר מדי, מה סביר ומה ממש זול. שלב זה יעזור עוד יותר להגדיר את הסכום לנושא זה. האם הסכום שהוקצב נמוך מדי, מתאים או אפילו גבוה מדי ואפשר לחסוך.

שלב שלישי: סקירת סוגי הזמנות שונים

פעמים רבות מגיעים לשלב זה כשלא יודעים ממש מה רוצים, לא יודעים מה הולך בשוק ואילו אפשרויות של הזמנות לאירועים קיימות. שיטוט באינטרנט בין האתרים השונים, יחשוף את בעלי השמחה לשלל דגמים ורעיונות של הזמנות לאירועים. רעיונות שבעלי השמחה אפילו לא היו מודעים לקיומם.

שלב רביעי: קבלת החלטה

לאחר שהוקצב המחיר, נערכה השוואת מחירים ונסקרו סוגי הזמנות שונים, זה הזמן לקבל החלטה ולסיים בצורה מוצלחת את שלב ההזמנות לאירוע.