השכרת ציוד לאירועים - דוגמה שהיא מופת

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

הקדמה מתבקשת: רק על עצמי לספר ידעתי- ולכן אעשה זאת בבחינת עדות נחתום על עיסתו וכותב- על גרסתו. אין בדברים משום הכללה, אף לא ניסיון או יומרה לחשוב שאני מבטא בהם דעתו של איש מלבדי. במאמר זה אני מבקש לשתף אתכם בחוויה שחוויתי כאשר חיפשתי חברה העוסקת בתחום השכרת ציוד לאירועים.

לפני כחצי שנה ערכנו מפגש חברים בחיק הטבע. לצורך כך נזקקנו לשני
שולחנות ולכחמישה-עשר כיסאות. זה הכול. כאשר תכננתי - הואיל והאחריות על ארגון הציוד נפלה (כרעם ביום בהיר....) עליי - את לוח הזמנים לקראת המפגש, היה ברור לי שנושא הציוד עלול להיות 'צוואר הבקבוק', במיוחד מאחר שכמות הציוד היתה
מצומצמת יחסית.

עשיתי גוגול על הביטוי השכרת ציוד לאירועים
והיו מונחות לפניי כתובותיהם של עשרות ספקי שירות פוטנציאליים.

התחלתי למיין. גרעתי מהרשימה את מי מהם שנמצא במיקום גיאוגרפי אשר מלכתחילה מוציא אותם מכלל חשבון. לאחר מכן הותרתי רשימה מצומצמת של עשרה בלבד יצרתי קשר עם כולם- אחד אחד.

זיהוי אנשי המקצוע

אני מאמין בתחושות בטן, יודע מתי האדם הוא לא רק איש מקצוע אלא בראש ובראשונה- אדם. בן אדם במלוא המובן והמשמעות שמייחסים לביטוי זה. נשארו שלושה. המועמדים הסופיים. כולם מצאו חן בעיניי; כולם נתפסו כאמינים, כאנושיים, כמי שעשויים לספק לי את השירות. לא היה בידי שום נתון שהיה בו כדי לסמן מי מהם כמועדף על זולתו. בחרתי להמר. עשיתי אן דן דינו.

ספק השירות שעלה בגורל התברר לי כעקשן לא קטן. אף שקולו היה מחמדים - הוא לא הסכים לספק לי 'כל כך מעט ציוד'. האם אסור לי לסמוך על תחושת הבטן? מאוכזב- גם מעצמי, על שתחושת הבטן הוליכה אותי הפעם שולל - גרעתי גם אותו מהרשימה. נותרו שניים. שוב הימרתי והגרלתי. 'מצטער' אמר המהומר והמוגרל ' אני לא יכול לעזור לך'. כששאלתי אותו מדוע, הוא המהם וגמגם. הבנתי שגם הוא, כמו קודמו, לא מוכן להשכיר רק שני שולחנות וכמה כיסאות. נותר אחד, אחרון.

באופן פרדוכסלי - דווקא מי שניתן היה לראות בו ברירת מחדל התברר כבחירה המועדפת. כך, כנראה, רצה הגורל:
אחרי שתי סטירות, הוא בחר להעניק לי ליטוף. ' אין שום בעיה' אמר הבחור, חד וחלק ' תוכל לשכור ממני
מה וכמה
שתרצה, אפילו כפית אחת. אין שום בעיה. אני אביא את הציוד לכל מקום בכל שעה שתגיד
לי וכך גם אעשה, כשתסיימו את האירוע ותרצו להחזיר את הציוד. אחייב אותך רק בעלות ההשכרה'.

אם הבחור הזה, שהתעקש להישאר בעילום שם, העוסק בנושא השכרת ציוד לאירועים
הוא לא דוגמה זה רק משום שהוא מופת...