הובלות בחורף: למה לא, בעצם

מאמר זה פורסם ע"י ליאור , בקטגוריה שונות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

כאשר אנחנו מדברים על הובלות, מרבית החברות הפועלות בתחום יוכלו לציין את חודשי הקיץ השונים, ובעיקר יולי-אוגוסט, כעמוסים ביותר בלוח השנה שלהן. הדבר מביא, בין השאר, למחירים אשר גבוהים בעשרות אחוזים מאשר ימי השנה ה'רגילים', וכן לקושי מהותי למצוא חברה שתוכל לסייע בתאריך נתון.

לא כולם יודעים, אבל ביצוע ההובלה בחודשי החורף, על אף שנראה לא נוח על הנייר, יכול לחסוך כספים ומאמצים רבים.

הסיבות בגינן לא עוברים דירה בחורף

אז למה מרבית האוכלוסיה מעדיפה לבצע את המעבר דווקא בקיץ? הסיבה העיקרית לכך היא, כמובן, שבזמנים אחרים לא מתאפשר לה לעשות זאת. חשבו, למשל, על ילדי המשפחה, אשר נמצאים בבית הספר במרבית חודשי השנה, ובוודאי שהמעבר יקשה עליהם בכך. העלו בדמיונכם, דוגמא אחרת, משרד אשר לא יכול להפסיק את העבודה שלו אלא בחודשים אלה, ולכן שינוי כתובת אינו אפשרי עבורו. או סטודנטים, אשר נערכים לשנת הלימודים האקדמית הקרובה.

מעבר דירה בחורף, לפחות על הנייר, לא מאפשר את זמן ההסתגלות החיוני כל כך לבית החדש. צריך לזכור כי מדובר במלאכה שיש להתכונן אליה שבועות רבים, וגם לאחר שהמובילים עוזבים ה'סידורים' רק מתחילים. ושוב, היות ונדרש לפנות חלקים נרחבים בלוח הזמנים, זה פשוט יותר כשהוא עמוס פחות.

הסיבות בגינן רצוי לשקול מעבר דירה בחורף

האמנם? האם באמת חייבים לעבור דירה דווקא בחורף? לא בטוח כלל. אז, נכון, ייתכן שעבור רבים אכן יהיה פשוט יותר לעשות זאת בקיץ. ועדיין, היתרונות שבמעבר בחורף ראויים לאזכור. ראשית, כמובן, המחיר- ניתן לחסוך מאות שקלים על ההובלה באמצעות 'התפשרות' על החודשים העמוסים פחות. כאשר הדבר האפשרי, רצוי בהחלט לשקול זאת בכובד ראש.

מעבר לכך, זמינות חברת ההובלות תהיה גדולה יותר בחורף. הגם שההמלצה הברורה בכל מקרה היא לפנות לחברה האמורה מוקדם ככל האפשר, רבים אינם עושים זאת. כך, בחודשי הקיץ הם עלולים למצוא עצמם חסרי כל חברה שתעניק את השירות החשוב הזה בעבורם, או לכל הפחות 'ישדרו' לחץ שיגרום לחברת ההובלה להעלות את המחיר עוד יותר.

מילת המפתח: בטיחות

יש לתת את הדעת על כך שהובלות בחורף יכולות בהחלט להיות מסוכנות יותר. הכבישים רטובים, הערפל משתלט, האור חסר- ואלה מגבירים את הסבירות, חס וחלילה, לתאונה ולפגיעה בפריטים המועברים. כדי למנוע זאת, רצוי לבחור אך ורק בחברה אמינה הנוקטת בכל אמצעי הזהירות, וכן לדאוג לבטח את ההובלה.

מאמרים נוספים בנושאי הובלות אפשר למצוא באתר אירית הובלות.