אני קונה חצאית

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

לא מזמן עשיתי בדיקה בארון הבגדים שלי, והגעתי למסקנה שאני בכלל לא מרוצה מאיך שהוא נראה. אומנם אני לא חושבת שאני חייבת שיהיו לי פריטים מאוד מיוחדים בארון, אך חצאית יפה לא נראתה לי כמו בקשה מוגזמת מידי. החלטתי שבגילי אני כבר יכולה להתחיל ללכת עם חצאיות יפות, כי הרי כאשר אהיה יותר מבוגרת אני בטח לא ארגיש בנוח לעשות את זה. יש משהו מאוד מרגש בלהחליט שאת רוצה להתלבש בצורה אחרת, ואין ספק שאחרי שנים ארוכות שבהן לבשתי רק מכנסיים, הצעד של לעבור לקניית חצאיות היה צעד לא פשוט בכלל, אך הייתי מאוד שלמה איתו, כי רציתי לנסות.

איפה קונים חצאית יפה

היה לי מאוד חשוב לקנות חצאית שתהיה מצד אחד אופנתית ויפה, אך מצד שני, היה לי חשוב מאוד לקנות חצאית שגם תהיה צנועה ומתוקה. האמת היא, שמעולם לא קניתי לעצמי אף חצאית, כך שהיה לי ברור מאוד שזו לא תהיה משימה כל כך קלה. היו רגעים שבהם כן הצלחתי לדמיין את עצמי עם חצאית לגופי, אך היו רגעים שלא יכולתי אפילו לחשוב על זה, ועל כן היה לי ברור שאני רוצה לקנות את החצאית הראשונה שלי במקום שהוא מקצועי. אני יודעת שיש המון סוגים של חצאיות, ויש המון חנויות שבהם אני יכולה לקנות חצאית, אך לא כל המקומות האלה הם מקומות שמעסיקים בהם גם אנשי מקצוע מעולים. ידעתי שאני אזדקק לעזרה בבחירת החצאית שלי, כי איך אני יכולה לדעת איזה סגנון יתאים לי אם מעולם לא לבשתי חצאית? כתוצאה מכך שהייתי זקוקה לעזרה, העדפתי לא ללכת לחנויות הרגילות, ומה שבחרתי לעשות היה ללכת לסטודיו של מעצבת חצאיות טובה.

שירות מעולה

הלכתי לסטודיו של מעצבת בגדי נשים ידועה, וזו הייתה מעצבת שאחת מההגדרות שלה היו גם שהיא מעצבת חצאיות נשים צנועות. המעצבת התגלתה כאישה מאוד מקצועית ונעימה, ומייד אחרי שהסברתי לה מה פחות או יותר אני חושבת שיכול להתאים לי, היא נתנה לי שתי חצאיות מקסימות למדידה. אני לא יכולה לומר שהקנייה אצלה הייתה מאוד זולה, אבל האמת היא, ששתי החצאיות שקניתי אצלה הן מושלמות. התכנון שלי היה לקנות רק חצאית, אך לא יכולתי לסרב גם לקנייה של השנייה, כי מעולם לא ראיתי את עצמי כל כך יפה ועדינה במראה, כך שקניתי את שתי החצאיות היפות אצל המעצבת.