אני עובר טיפול בציפורן חודרנית

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה רפואה ובריאות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

עד שלא הייתה לי ציפורן חודרנית לפני כמה חודשים, לא ידעתי בכלל שזו בעיה כל כך קשה, ולא ידעתי שיש כל כך הרבה סוגים של טיפול בציפורן חודרנית. אני לא לגמרי יודע לומר איך קרה שנהייתה לי בעיה של ציפורן חודרנית, כי יכול להיות שזה בסך הכול נבע מבעיה של נעליים לוחצות מידי, אך העובדה היא שעד שלא עברתי טיפול בציפורן חודרנית בצורה מסודרת, הכאב לא פסק. בהתחלה הייתי בטוח שאני יכול לעשות טיפול בציפורן חודרנית שהוא יותר טבעי, כמו כל מיני השריות של הרגל במים וכל מיני קרמים, אך המצב שלי היה קשה מזה, עד שלבסוף החלטתי לחפש רופא מומחה.

טיפול בציפורן חודרנית אצל מומחה

אני חייב לציין שאני אדם שלא סובל מכאבים, ומעולם לא חשבתי שציפורן חודרנית היא מה שיביא אותי לחפש רופא מומחה, אך בסופו של דבר זה מה שקרה. קבעתי לי תור אצל רופא שהיה נדמה לי שהוא יוכל לעזור לי, שהיה אורטופד ומומחה לכף הרגל. האמת היא שקבעתי אצלו תור קצת בצחוק, כי לא באמת חשבתי שאני זקוק לטיפול בציפורן חודרנית שהוא כל כך רציני, אך מצד שני, כיוון שלא הצלחתי להילחם בעניין לבד, העדפתי לראות מה יש לו להציע לי. אולי בגלל זה הרגשתי מאוד מופתע כאשר הוא אמר לי שמה שהוא מציע לי בתור טיפול בציפורן חודרנית הוא ניתוח, כי ניתוח זו נשמע תמיד מילה גדולה מידי. מצד שני, הבנתי שאם רופא מומחה אומר לי שאני צריך לעבור ניתוח, כנראה שזה הדבר היחיד שיכול להוות טיפול טוב ויעיל בציפורן החודרנית שלי.

ניתוח קטן

הרופא המומחה קבע לי יום לניתוח, שהיה למעשה יום המחרת, והאמת היא ששמחתי מאוד על כך. אומנם זה נכון שניתוח בתור טיפול בציפורן חודרנית היה נראה לי לרגע מוגזם, אבל הבנתי שאני באמת סובל והעניין מקשה עלי ללכת, כך שהעדפתי כבר לעבור את הניתוח ולקבל את כף הרגל שלי בחזרה. הניתוח היה מאוד פשוט, והוא עבד עם הרדמה מקומית, כך שברור שלא הרגשתי דבר. מעבר לכך, הרופא המומחה הוריד את כל הציפורן, כי לטענתו כל הציפורן כבר הייתה בעייתית מאוד. כבר ברגעים שאחרי הניתוח הרגשתי הקלה גדולה, ואני מקווה שלעולם לא ארגיש שוב את הכאבים של ציפורן חודרנית. טיפול בציפורן חודרנית הוא יעיל ביותר, ובמיוחד אם מדובר על ניתוח כזה.