יישור שיניים מהיר

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה רפואה ובריאות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

השיניים העקומות תמיד מטרידות ומעיקות. גם מי שסובל משיניים עקומות ולא ממהר אל רופא השיניים לפנות, יודע שעל ציר הזמן הנזק המצטבר רק ילך ויחמיר. יישור שיניים מוקדם יותר מן הסתם יהי פשוט יותר ובעיקר זול יותר. אלא יש מי שמחכים עד לנקודת הזמן שבה זה להיות או לחדול. אז, כאשר יש פגישה או מעמד חברתי חשוב, כבר יש צורך ביישור שיניים מהיר. התהליך של יישור שיניים מהיר איננו מומלץ על ידי מרבית רופאי השיניים אבל כל עוד הלקוחות דורשים, אין הצדקה לסרב. יישור
שיניים מהיר כולל עקירה במידת הצורך וביצוע פעולות ליישור בצורה פיזית מתונה. הכוונה ביישור שיניים מהיר זה שבמקום להתקין גשר שיפעיל לחץ מתון לאורך זמן, מבצעים לחיצות אגרסיביות בפרק זמן קצר יחסית. יש מי שלוח הזמנים שלהם צפוף בצורה כרונית ולכן יישור שיניים מהיר זה הפיתרון היחיד עבורם. אלו האחרונים מגיעים לביקור חד פעמי אצל רופא השיניים. מבצעים בהם הרדמה מלאה וכעבור טיפול של מספר שעות חלל הפה שלהם משוקם לחלוטין.
מרפאת Udental מתמחה ביישור שיניים מקצועי ומהיר.

יישור שיניים מקצועי


יישור השיניים הסטנדרטי נמשך מספר חודשים. יישור שיניים מהיר נמשך בין יום לשבוע. בעוד שהגישה של רוב רופאי השיניים הנה לנסו ולהציל כל שן ושן, הרי שביצוע של יישור שיניים מהיר מצריך ברוב המקרים לפחות עקירה אחת. באמצעות עקירת השן הדוחפת, ניתן ליישר את שאר השיניים למצב הטבעי והנכון שלהן. כמו כן ככל שהמטופל צעיר יותר, כך היישור יהיה יעל יותר. השיניים מהוות חלק מגוף האדם ומכאן שהגיל רק מחליש והופך אותן ליותר ויותר פגיעות ורגישות. באופן טבעי, רוב אלו שצריכם יישור שיניים מהיר שייכים לגילאי ה-50 פלוס. שכן החיים כבר מתקרבים לישורת האחרונה ואין להם זמן לתהליכים ארוכים ומייגעים.


יישור שיניים מהיר ועצבני


אין מילים יותר טובות לתאר יישור שיניים אינטנסיבי מאשר מהיר ועצבני. שיניים מהוות כלי ואמצעי מרכזי עבור האדם המודרני. הטיפול בשיניים זה טיפול רפואי לכל דבר ועניין. יישור שיניים מהיר למעשה
דומה לניסיונות האצה של איחוי שברים, הגלדת פצעים וכדומה. הזעזוע לגוף בעקבות ביצוע של יישור שיניים מהיר זה לא משזהו שניתן להתעלם ממנו. אמנם אנחנו מרוויחים זמן יקר באמצעות הטיפול המהיר, אבל הנזק לגוף ברמה הפיזיולוגית ייתן את אותותיו. ההחלטה לבצע טיפולים רפואיים אינטנסיביים מוטב שתישאר רק למקרה ש לאין ברירה. שכן הגוף צריך זמני הסתגלות והתאמה ולא בנוי לפיתרונות של זבנג וגמרנו.