בגדים מותגים זה טוב

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

אז שאני זוכרת את עצמי אני מאוד אוהבת בגדים, ואין לי ספק שבגדים זה אחד הדברים שעליהם הוצאתי הכי הרבה כסף בכל חיי. אני חושבת שבגדים זה מאוד חשוב, כי זו הדרך שבה אדם מציג את עצמו בפני העולם, ולכן חשוב מאוד להשקיע בבגדים טובים ויפים. יחד עם זאת, הרבה פעמים שאלתי את עצמי האם באמת אנחנו חייבים לקנות בגדים של מותגים מסוימים, שכן ברוב המקרים בגדים מותגים הם הרבה יותר יקרים. בגדים מותגים הם לרוב יותר יקרים, אך אני לא תמיד בטוחה שהם גם יותר איכותיים, ולכן במשך תקופה מסוימת של חיי ניסיתי לקנות בגדים דווקא לא של מותגים. האמת היא, שאני חייבת להודות שלא החזקתי מעמד בכלל, כי כנראה שאני אדם שאוהב בגדים של מותגים, גם כי אני אוהבת את האיכות וגם את העיצוב והאופנה.

איפה קונים בגדים מותגים יותר בזול

למרות שהרבה פעמים בגדים של מותגים הם באמת קצת יותר יקרים, לא תמיד זה ככה. בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר חנויות שבהן אפשר לקנות בגדים מותגים יותר בזול, והאמת היא, שהניסיון שלי מראה שזו קנייה מאוד משתלמת. לא צריך לשלם על בגדים מסוימים הרבה יותר, כי אם יש אפשרות לקנות בגדים מותגים אז למה לא? היה מאוד מצחיק לראות שכאשר הבת שלי התחילה להגיע לגיל העשרה, גם היא החלה להתעניין בכל הנושא של בגדי מותגים, כי האמת היא שעד אותו שלב זה לא ממש עניין אותה. תוך יום אחד היא הפכה להיות צרכנית של בגדי מותגים בלבד, והבעיה הייתה, שאני הייתי זו שצריכה לממן את התענוג הזה.

קניות עם הבת שלי

בפעמים הראשונות הסכמתי ללכת עם בת שלי ולקנות לה בגדים מותגים, כי מי כמוני יודעת איזה תענוג זה, אך לא המשכתי עם זה הרבה זמן. בשלב מסוים החלטתי שאני לא מוכנה לזה יותר, וכי אנחנו חייבות למצוא פתרון יותר זול ונוח לשיגעון בגדי המותגים שלנו. ככה קרה שגילינו את כל המקומות שבהם קניית בגדי המותגים הייתה הרבה יותר משתלמת, והיינו עושות לעצמנו כל מיני ימי כיף של קניות ובגדים חדשים. האמת היא שהשילוב הזה בין יום כיף עם הבת שלי ובין בגדים מותגים שאינם יקרים, הוא שילוב מנצח שעד היום אני מאוד אוהבת לצאת אליו, וזאת למרות שהבת שלי כבר לא זקוקה לי בכלל.