סטפ 2

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

אני מעוניינת לספר ולהמליץ על המוצרים של חברת סטפ 2. מדובר בחברה אמריקאית המייצרת משחקים, צעצועים ומתקני גינה וחצר לילדים ותינוקות, והמוצרים שלה משווקים לכל העולם. לא קיים ולו גן ילדים אחד בארץ שלא נמצא בו משחק ו/או מתקן אחד של חברת , שכן מדובר במוצרים איכותיים, טובים, צבעוניים, מעניינים וכמובן מתאימים למגוון רחב של גילאים - החל מגילאי ינקות צעירים ועד לגיל של ילדים גדולים, אפילו בגיל 6 או 7. מבין המוצרים של החברה ניתן למצוא כלי מטבח, משחקי דמיון, צעצועי התפתחות (על פי שלבי גיל שונים) ומתקני ספורט וחצר (מגלשות, נדנדות, בתים קטנים, ספסלים ועוד).

חברת סטפ 2 והחזון העסקי שלה

המשרדים הראשיים של החברה נמצאים במדינת אוהיו שבארצות הברית. החברה מגדירה את עצמה כחברה האמריקאית הגדולה ביותר בעולם לפיתוח צעצועי ילדים לגילאים שונים ומתגאה באיכות מצוינת ועמידות גבוהה של המוצרים שלה. סטפ 2 שמה לעצמה למטרה להעשיר את שנות הילדות של תינוקות, פעוטות וילדים ובתוך כך להעשיר את חוויית המשפחתיות שלהם, ההווי שלהם והיום יום. החברה נותנת שירותים ללקוחות ומכירות בכל העולם ונותנת שירות ואחריות על המוצרים והצעצועים שלה בכל מקום דרך יבואן מקומי. סטפ 2 התחילה את פעולתה כחברה קטנטנה עם 5 עובדים וכיום עומד מניין העובדים המועסקים בשורותיה על כ- 800 עובדים ועובדות. החברה מחזיקה שני מפעלים גדולים במדינת אוהיו בצמוד למשרדים הראשיים. בנוסף, בשנים האחרונות, לאור גידול בביקוש למוצרי החברה, חתמה החברה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת ייצור בקוריאה על מנת לעמוד בביקוש ההולך וגדל גם במדינות אסיה והמזרח הרחוק.

היכן ניתן להשיג את מוצרי חברת סטפ 2 ?

בכל מדינה קיים יבואן או זכיין אשר מורשה לייבא את מוצרי סטפ 2 למדינה הרלוונטית, ומשווק את המוצרים בין סוחרים, חנויות צעצועים גדולות ו/או קטנות או במחלקות צעצועים בבתי כלבו גדולים. גם בארץ ניתן להשיג את מוצרי החברה בחנויות צעצועים רבות. במידה ומוצר חסר או לא נמצא - ניתן ליצור קשר עם היבואן ולקבל מענה ופתרון הולם לכל שאלה. בנוסף, חברת
מתחזקת אתר אינטרנט ידידותי, נוח ונעים לעין, שבו ניתן להתרשם ממוצרי החברה, ללמוד על פועלה, למצוא חנויות ומשווקים ברחבי ארצות הברית ואף לבצע קנייה באמצעות כרטיס אשראי. המוצר הנבחר יישלח לבית הלקוח לכתובות בארצות הברית וקנדה.