יניב כהן

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

יניב כהן

מתי שמעתם בפעם האחרונה את השם יניב כהן ? לא, אנחנו לא מתכוונים לחבר שלכם מבית הספר, וגם לא לבן דוד של החברה של הגיס שלכם. נכון, יניב כהן הוא שם פופולארי למדי והבן של השכן, או לכל הפחות, כל שכן שני בישראל הוא יניב כהן. אך אנו התכנסנו כאן היום על מנת לדבר על יניב כהן אחד ספציפי.

בברנז’ה הישראלית יש כמה דמויות שעונות על השם הנפוץ הזה, כאשר אחת מהן היא דמות מעולם הספורט הישראלי. יניב כהן הוא אחד האנשים היותר בולטים בעולם הספורט הישראלי באופן כללי ובעולם הכדורגל בפרט. יניב כהן הוא בהחלט עמוד תווך של 'ה' קבוצה הלאומית של מדינת ישראל. יתכן שהיא אולי לא קבוצת הכדורגל הטובה ביותר בישראל , אולי אין לה את הקופה או התקציב הכי שמנים, אך אין שום ספק שלקבוצת הכדורגל הזאת אין שניה בגודל הנשמה וכמות האהבה. לצדים של אוהדים רבים גם יניב כהן חולק את אהבתו הרבה כלפי קבוצת הכדורגל האגדית- מכבי קביליו יפו.

יניב כהן בתקשורת

איש העסקים יניב כהן אינו מתעסק רק בכדורגל בחייו, ולמרות שהנשמה על המגרש, הראש נמצא בעוד מקומות רבים נוספים. יניב כהן מנהל עסקים בארץ ובחו'ל, ולצד הפעילות האינטנסיבית שלו בקבוצה יניב כהן עוסק בפעילות נדבנית נרחבת. למרות הפעילות הרבה שלו ובגלל, בין היתר, ריבוי הדמויות שעונות על אותו השם, אנשים רבים אינם יודעים באמת מיהו כהן, ומי הדמות שאכן עומדת מאחורי הטייטל המכובד- נשיא הכבוד של קביליו.

יניב כהן- בחייו הפרטיים

יניב כהן הוא בחור מין הישוב, בחור שסלל את דרכו לבד ועבר מסע מעניין. הדבר לאורך שנותיו ניתן לראות כי לצד השינויים והטלטלות השונות, דבר אחד תמיד נשאר בטוח- והוא הנוכחות של קבוצת הכדורגל האהובה עליו בחייו. רוחב ליבו של יניב סייע לאנשים ולגורמים רבים אך אפשר שהתרומה הגדולה ביותר נעשתה למען אותה קבוצה, אותה אהד עוד מימי ילדותו. כחלק מצעד רחב היקף אותו ביצעו כל אוהדי הקבוצה, יניב כהן תרם יחד עימם את הסכום הנדרש להצלת הקבוצה והחזרתה למגרש, מעשה שבהחלט מזכה אותו בזכות, ולא בחסד בתואר הכבוד אותו קיבל.