הגירה לקנדה מישראל - אנטומיה של הצלחה ידועה מראש

מאמר זה פורסם ע"י optisor, בקטגוריה שונות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +
ההחלטה לעזוב הכול ולעבור למקום אחר איננה פשוטה והיא כרוכה בהיסוסים רבים ובמחשבות לא מעטות השיקולים הם כל כך רבים ומורכבים עד שלעיתים נדמה כאילו עדיף לעזוב הכול ולהמשיך בחיים כרגיל.אהל הבעיה היא שהמשך החיים כרגיל מחזירים את מי שמלכתחילה רצה לבצע הגירה לקנדה מישראל לאותה נקודה עצמה - רצון לעזוב הכול ולעבור לקנדה. על מנת להקל על מי שהמחשבה הזאת עולה בדעתו, ריכזו המומחים של TML agency מבחר שיקולים אפשריים. מובן מאליו שלא ניתן להיכנס לעורו של אדם ולמערכת השיקולים האישיים שלו, אבל יש לא מעט התלבטויות משותפות כמעט לכל מי שאי פעם נקלע למצב דומה.

מתי ובאילו נסיבות מתקבלת החלטה על הגירה לקנדה מישראל

כל החלטה על הגירה, ללא יוצא מן הכלל, מתקבלת כאשר אדם מגיע למצב שבו הוא מרגיש חוסר תכליתיות בהתקדמות שלו, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה כלכלית. אין לחפש אשמים, אף כי כל אחד שמח להאשים מישהו אחר במצבו שלו. במקום לחפש אשמים, כדאי לשקול חלופה אחרת. ’משנה מקום משנה מזל’ אומרת אמרה עברית ידועה, ויותר מפעם אחת הוכיחו הנסיבות שהאמירה הזאת נכונה.

חוסר התכליתיות יכול לנבוע ממשרה בלתי הולמת או בלתי משתלמת שמקבל ההחלטה מועסק בה. לעיתים קרובות, למרבה הצער, יש קורלציה בין השתיים ומשרה בלתי הולמת היא גם בלתי משתלמת. במדינת ישראל קורה לא אחת שאדם ברוך כישרונות שהוא בעל ידע עצום בתחום ההתמחות שלו איננו מוצא את מקומו. אף כי מדינת ישראל היא המולדת שלו ושל עמו, לא רבים מוכנים להקריב את איכות החיים שלהם ואת הקריירה המקצועית שלהם בעבור מגורים במולדת שבמקרים רבים איננה מספקת כל אפשרויות קידום. אם הסיכויים גדולים יותר כי הגירה לקנדה מישראל תעניק למהגר ולבני משפחתו סיכויים לחיים טובים יותר תוך מיצוי הקריירה המקצועית שלהם, ההחלטה על הגירה היא כמעט מתבקשת.

קנדה וכל מה שהיא מציעה

הדבר העיקרי שקנדה מציעה לכל מי שמבצע הגירה לקנדה מישראל ומקבל אשרת הגירה הוא תעסוקה הולמת, בתחום ההתמחות הספציפי או קרוב אליו ובשכר הולם המאפשר רמת חיים טובה שנגזרות ממנה גם האפשרות להעניק לילדים השכלה איכותית יותר והזדמנות טובה יותר בחיים וגם מניעת דאגה כלכלית ופיננסית מתמדת שלמרבה הצער מלווה משפחות רבות בישראל, כל הזמן.

קבלת אשרת הגירה לקנדה מותנית בעמידה בדרישות שמציבות רשויות ההגירה שם. עם זאת, קבלת אשרת ההגירה מתבססת דווקא על הידע והיכולות המקצועיות של מקבל האשרה. מכאן נובע, למעשה, שקנדה מכירה ביכולות המקצועיות ומוקירה אותן, ויש בה מעסיקים המוכנים להעניק משרה משתלמת למקבל האשרה בהתבסס על אותו ידע עצמו.

כל היתרונות, והרבה יותר

מרגע שאושרה בקשת ההגירה יכולים מבקש האשרה ובני משפחתו להיכנס לקנדה ולהתחיל לחיות שם. בתוך זמן קצוב מרגע שהשתכנה המשפחה בקנדה חלים על כל המשפחה החוקים הקנדיים, כולל אלה הקשורים בביטוח רפואי לכל בני המשפחה. רמת החיים בקנדה היא מהגבוהות בעולם והיא אחת המדינות המפרגנות ביותר שקיימות. ביטוח רפואי הוא חלק מהשירותים שמעניקה המדינה לאזרחיה הנאמנים. הגירה לקנדה מישראל מאפשרת למקבל האשרה ובני משפחתו ביטחון רפואי לצד הביטחון התעסוקתי.

גם המגורים בקנדה, בעיקר אחרי שמסתדרים היטב במשרה הולמת, הם זולים יחסית. הזמן הנדרש לאזרח קנדי לרכוש בית או דירה משלו הוא פחות ממחצית מזה הנדרש לאזרח ישראלי ממוצע לרכוש בית. כוח הקנייה של האזרח הקנדי גדול בהרבה מזה של הישראלי הממוצע ומחירי הדירות שם אינם מרקיעי שחקים.


הגירה לקנדה איננה כרוכה בשום סוג של סיכון וחלק מהשיקול להתחיל את התהליך צריך להיות שמרגע שהוא הסתיים בהצלחה הסיכויים לאכזבה הם קטנים ובלתי משמעותיים. המומחים של TML agency ישמחו לענות על כל שאלה, בכל שלב, מההחלטה ועד לביצוע.