הדפסה על כוסות

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

כוסות מאז ומעולם היו כר נרחב ליצירתיות, עיצוב וגם בעלות יכולת לפוטנציאל שיווקי. בעלי עסק רבים מחלקים ללקוחות שלהם כוסות עם הדפסה של לוגו העסק או פרטי קשר של העסק, וכך הם שומרים עם הלקוחות על קשר, כך הם גם גורמים ללקוחות להיזכר בהם בכול פעם, ומקלים על הלקוחות לחזור וליצור עימם קשר לרכישות עתידיות. אולי לא כולם מודעים לכך, אך ההדפסה
מתבצעת על ידי מכונות הדפסה מיוחדות אשר בשימוש אצל בתי דפוס מיוחדים להדפסה על כוסות בלבד. או בתי דפוס שמדפיסים על חומרים נוספים וביניהם מדפיסים גם על כוסות.

טכניקות חדשניות להדפסה על כוסות

לאחרונה הטכניקות של הדפסה על כוסות התחדשו. הטכנולוגיה המתפתחת בשנים האחרונות מאפשרת איכות הדפסה לגמרי אחרת ובאיכות מצוינת על כוסות, וזאת למטרות שיווק או למטרות עיטור יצירתי. השוני נובע גם ממכונות ההדפסה, עד עתה היו שני סוגים נפרדים של מכונות הדפסה על כוסות. היו מכונות הדפסה עדינות ומיוחדות שהיו מיועדות למספר הדפסות קטן על מספר קטן של כוסות ולעומתן מכונות הדפסה תעשייתיות על כוסות שהיו מדויקות ואיכותיות פחות, אך היו יכולות ליצר מספר אין סופי של כוסות מודפסות, ממש בכמות תעשייתית. היום פותחו באופן חדשני מכונות הדפסה מיוחדות וחדשות אשר יכולות גם להדפיס על כוסות בכמויות מסחריות ותעשייתיות, וגם לשמור על איכות גבוהה תוך כדי כך. הטכנולוגיה עומדת שוב לרשות האמנות ולרשות עולם השיווק.

מכונות מתוחכמות להדפסה על כוסות

מדובר במכונות מתוחכמות וחדשות שיש להן מינימום של שישה ראשי דיו ויכולת להדפיס לכיוונים שונים ובצורות שונות. המכונות החדשות האלה להדפסה על כוסות מכילות מעין פס ייצור קטן שנמצא בתוך המכונה שעליו עומדות הכוסות, הן עוברות הדפסה ויוצאות מהצד השני של המכונה, כך המכונה היא ממש קו יצור בפני עצמה לסוגים שונים ומגוונים של הדפסה על כוסות. יש היום אפילו מכונות מתוחכמות עוד יותר. הן נועדו להדפיס על כוסות מסוגי חומרים שונים ורבים. יש כוסות פלסטיק, יש כוסות ממתכת, יש כוסות קרמיקה, זכוכית ויש אפילו כוסות מעץ. מכונות חדשות שמהוות שיא הטכנולוגיה של מכונות הדפסה על כוסות מסוגלות כיום להדפיס על כול מגוון החומרים הזה. מכונות כאלה יכולות להדפיס אפילו על משטחים כהים כי הן אפילו מדפיסות בלבן. יש להן מגוון צבעים מדהים לצורך הדפסה. גם למכונות כאלה יש שישה ראשי דיו ויש להן יכולת להדפיס על כוסות בגדלים ובממדים נרחבים. אכן תחום ההדפסה על כוסות השתכלל והתפתח לאור התפתחות טכנולוגיות מכונות ההדפסה על כוסות.


בקרו בקאפס להדפסה מדהימה על כוסות