דיאטה

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה רפואה ובריאות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

אתם שואפים לעשות דיאטה לטווח הארוך, אך הגיעה תקופת החגים היהודיים וקשה לכם לעמוד בפיתויים. המשמעות של החגים שלנו, הינם פעולת אכילה, כך שקשה לשמור על דיאטה נכונה. ישנן ארוחות עשירות ומפוארות, עם מגוון רחב של אוכל, שאתם רק מחכים להכניס אותו לבטן. ישנם מספר חגים שמקשים עליכם לשמוע על הדיאטה, כגון: סוכות, פסח, ראש השנה, שבועות ולעיתים אף ערבי שבת שעושים ארוחות, זהו גם ’חג’ של אוכל עבורנו. בעקבות ההשקעה העצומה שניתנה לאכול, קשה לכם לסגור על הפה פתוח למחצה. במידה ואתם מרגישים שאכלתם מספיק, למרות זאת אתם ממשיכים משום שהאוכל כל כך איכותי וטעים. האוכל שמכינים בחגים, איננו דיאטטי. כך שאתם תחליטו לאכול, כפי שאתם חושבים, במידה זה לא יעזור לכם. ישנן הרבה קלוריות באוכל

דיאטה לא ממומשת

אתם חושבים שאתם תאמרו לעצמכם שתעשו את הדיאטה לאחר החגים, תעמדו בהבטחה. אך ההבטחה אינה מתממשת. כך שנה אתם אומרים זאת לעצמכם עומדים בהבטחה. אתם מתכננים לא לאכול במשך היום, עד ארוחת החג שתגיע, וחושבים שזה יעזור לדיאטה או שאתם מבטיחים לעצמכם שיום למחרת לא תאכלו דבר, ואולי זה יעזור לכם לעמוד בתנאים של הדיאטה? לאחר כל חג שקרב ובא אתם צוברים קלוריות נוספות, שנראות באופן מובהק מבחינה וויזואלית. עדיף לכם להתחיל, כאן ועכשיו, את הדיאטה הנכונה. אל תוותרו לעצמכם. אתם יכולים לעמוד, לפחות, בחלק מהפיתויים.

לשמור על משקל בדרך בריאה

כדי שלא תרגישו תסכול, ובעקבות כך לא תעמדו בתנאים של הדיאטה, אתם יכולים ליהנות מהאוכל בחגים אך בצורה חכמה ולא פזיזה. ראשית, עליכם להציב לעצמכם גבול מסוים, אתם מספיק בוגרים כדי להגיד ’לא’ לאכול נוסף שיכנס לבטן שלכם, הרי הוא יהיה מיותר אם אתם מראש מרגישים שאם לא רעבים. ניתן לפעול לפי מספר דרכים בחגים לאכול בצורה סבירה ותזונה נכונה, לדוגמא: בתחילת הארוחה, מוגש לכם מרק טעים וטוב, אשר ימלא אתכם והוא כלל לא משמין. במידה וישנה תוספת של שמנת מתוקה עבור המרק, אתם יכולים לקחת מנה סבירה. אופציה נוספת היא הנאה מסלטים, הם ממלאים אתכם ויגמרו לכם שלא תרגישו צורך עז לאכול את כל סוגי הבשרים שמונחים על השולחן. אופציה שלישית ומעולה - הינה דג, משום שהוא כלל לא משמין לעומת בשרים כמו כבש, וגם חזה עוף שהוא בלי שומן. באופן כללי, אתם יכולים לטעום קצת מכל דבר.


לדיאטה מתקדמת ואישית חפשו עכשיו מירי בלקין וגוגל