שרשראות

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

שרשרת עם אמירה אישית יכולה לתת גם להופעה המעונבת והסולידית ביותר טוויסט נחמד, קריצה והבעה אישית. יש נשים שאוהבות לרכוש שרשראות יקרות ובקו קלאסי, בכדי שהן לא תצאנה מהאופנה לאורך שנים. זה רעיון טוב ונכון, כול אישה זקוקה לכמה תכשיטים קלאסיים המתאימים לאירועים נוצצים. אבל מגיע לנו להתקשט בתכשיטים פחות רשמיים גם ביום יום. לצורך כך ישנם תכשיטים פשוטים ואופנתיים שמשמחים את העין ואת הלב. ולשם כך נעים לדעת כי בחורף הקרוב יהיה קו חם וייחודי של שרשראות.

עיצוב שרשראות בחורף הקרוב

עיצוב שרשראות מושפע בחורף הקרוב מהשפעות ממספר גורמים מעניינים, ראשית נראה החורף השפעות אתניות מגוונות ומעניינות, זה יהיה קו שכול כולו עיצוב שרשראות בהשראת 'הלוחם האפריקאי' בהשראת לבוש מלחמה של שבטים אתניים באפריקה, כאן נראה שילוב של חרוזים קטנים רבים במספר שרשראות מחוברות יחדיו, וכן חרוזים גדולים אשר יופיעו בעיקר בגווני אינדיגו וכחול. נראה שרשראות בשילוב צבעים מיוחד, כמו שילוב של חרוזים אינדיגו עם חרוזים שחורים לדוגמא. נראה בסגנון זה של שרשראות שילוב של נוצות, עלים, בדים דמויי מתכת, עלי, קרן יער ועוד.

שרשראות בצבעים ססגוניים

עוד צבעים בסגנון השבטי שנראה בשרשראות בחורף הקרוב יהיו ירוק כהה, כחול כהה, אדום ובהן שילובים של ירוק וחום. יהיו אף שילובים ייחודים של צבעים מסורתיים ושבטיים עם צבעים מודרניים וזוהרים. עוד טרנד של שרשראות שנראה בחורף הקרוב הוא טרנד הדיסקו - הופעת דיסקו של שנות השבעים כמו דיווה אמיתית. בטרנד הזה של שרשראות נראה צבעים בולטים של שחור, צהוב, כחול קובלט, חום, וכתום. בשרשראות הנכללות בטרנד הזה נראה צורות גאומטריות שונות המשתלבות זו בזו. שילוב שונה של מרקמים - מרקם חלק ופלסטיקי בשילוב עם מרקם מחוספס כמו בד או רקמה בצבעים זוהרים. בתוך טרנד זה נראה גם שרשראות קולר צמודות מרצועות בד שחורות אשר מעוטרות בקישוטים בעלי צורות הנדסיות מעניינות. נראה גם שרשראות עשויות מבד עם דוגמאות של הדפסים מעניינים בצורות ובצבעים שונים. עוד סוג של שרשראות שנראה בחורף הן אפילו שרשראות מעור לא טבעי של נחש - גם האופנה הזאת חוזרת עם נוסטלגיה לשנות השבעים העליזות. כך שאין ספק שממתינה לנו עונה מעניינת בתחום השרשראות בחורף המתקרב.


בקרו באחת מחנויות פדני תכשיטים לקנייה מושלמת של שרשראות מעוצבות