מצלמה אבטחה נסתרת

מאמר זה פורסם ע"י sh-solution, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

מצלמה נסתרת בשירותים

כחושבים על כך, רוב הילדים יעידו כי הם מסתדרים עם השמרטף שלהם ואם זאת, קיימים מקרים בהם גם מערכת בין מבוגר לילד לא צולחת. זה בא לידי ביטוי, לא פעם, באמצעות התעללות של המבוגר בילד עליו הוא שומר. במקרה הזה מצלמה נסתרת בשירותים או בבית, יכולה בהחלט לסייע להורים לצפות על המתרחש, במידה ומישהו מתעלל בילדיהם, הן אם זה בחדר האמבטיה והשירותים והן בשאר חלקי הבית, המצלמה תהווה מקור הרתעה ותיעוד המעשים, חלילה אם יקרו.


יתרונות המצלמה הנסתרת

המצלמה הנסתרת, הינה מצלמת אבטחה לכל דבר והיא מסייעת להורים לפקח על הנעשה בבית, גם כשהם אינם. היתרונות המובהקים של מצלמה נסתרת בשירותים או בבית, תמונה ביכולת לפקח על המתרחש בבית בעוד הם בעבודה או במילואים וכד'. באמצעות רשת האינטרנט, יהיה ניתן לצפות בשעת אמת במתרחש בבית. מיותר לציין, כי מצלמה נסתרת בבית והן במקומות שבהם נדרשת הצנעה, הם ביטחון ושקט נפשי עבור ההורים, כשמדובר באדם זר הנכנס הביתה או מטפל בילדיהם. יתרון נוסף קשור ביכולת לצפות בחומר המוקלט מתי שרוצים. מערכת האבטחה והמצלמה הסמויה, עוקבים אחר כל תרחיש קטן בבית.

היכן להתקין את המצלמה ?

יש להשתדל שלא להניח מצלמה נסתרת בשירותים או במקלחת, אך יש מקרים בהם הפיקוח מחייב, קחו לדוגמא טיפול בקשישים. לא פעם נפלו אלה להתעללות קשה בידי לא פחות ולא יותר המטפלים שלהם. יש אנשים שעל פי תפיסתם, אין בשירותים או האמבטיה מצלמה נסתרת, מסיבת שמירת המקומות המוצנעים. אם כן, יש מקרים, בהם לא לוקחים ההורים או הילדים סיכון באשר למטפלים ובכל זאת בוחרים להתקין מצלמה נסתרת גם בשירותים. אם תרצו לעקוב אחר המטפלת שלכם, תוכלו לפקח עליה באמצעות מצלמה נסתרת בתוך גלאי. כך לא ירגישו בנוכחות המצלמה ולכם תהיה אפשרות לפיקוח מלא. כמו כן, תוכלו להשתמש גם במצלמת כרטיס, תוכלו להניחה בכל מקום בבית וגם כאן, לא יוכלו להבחין בקיומה. בסופו של יום, מצלמה נסתרת נועדה על מנת לפקח אך בעיקר על מנת להרתיע.

מעוניין להתקין מצלמות אבטחה כאן תמצא את כול הסוגים של מצלמות
ודגמים של DVR

או כול מידע שתרצה על מערכות מיגון.