פינוי דירה בלי היסוסים

מאמר זה פורסם ע"י yossi1010, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

לאחר שעבר לבעלותנו נכס בירושה אנו נדרשים להתחיל ולטפל בו על מנת שיהיה שמיש ובעל ערך גבוה ככל שניתן. נכסים רבים שהיו שייכים לאנשים מבוגרים זקוקים לשיפוץ קל ולכל הפחות לרענון, לפני שיהיו כשירים להשכרה או למכירה. מבוגרים רבים נוטים לאגור כמויות גדולות מאוד של חפצים, ריהוט וציוד שלאיש אין בהם צורך ולאיש אין חשק להתחיל ולמיינם. לשם כך אתם זקוקים לחברה של פינוי דירה אשר תעשה את העבודה במקומכם ועל הצד הטוב ביותר. חברה של פינוי דירה היא חברה מנוסה ובעלת ניסיון רב בתחום של פינוי דירה. בעזרתה תוכלו למיין את כל החפצים בבית - מה לפח ומה לארגזים - ולהימנע מהסתבכות מיותר עם ערימות ציוד שקשה לסדר. לאחר המיון הראשוני חברה של פינוי דירה תתחיל בפירוק הריהוט הכבד יותר כמו ארונות קיר, שידות, ארונות מטבח וכן הלאה ותעביר את כל הריהוט בעל הערך לרשות בעל הנכס. את שאר הציוד שאיש אינו חפץ בו, תעביר חברה של פינוי דירה אל אתר פסולת המורשה על ידי העירייה על מנת שלא לזהם את הסביבה ועל שלא לקבל דו’ח על השלכת פסולת במקום אסור. בשלב האחרון, תדאג חברה של פינוי דירה לצבוע את הנכס ולאחר מכן תנקה אותו ותדאג לחטא אותו מפני מזיקים שונים כמו עכברים, מקקים, ציפורים וכיוצא באלו.

פינוי דירה בכל מצב

חברה של פינוי דירה אינה נרתעת גם מהפינויים המאתגרים ביותר והנה חברה בעלת צוות עובדים מיומן ומקצועי אשר לו ציוד המתאים לכל סוג של פינוי, בכל שעה ובכל מצב. חברה של פינוי דירה תדאג לפנות חפצים גם מהמרתפים החשוכים והעמוקים ביותר, גם מעליות הגג הנדחות ביותר, גם מהמחסנים המעופשים ביותר וגם מהדירות הגבוהות ביותר ללא בעיה ובמהירות האפשרית. חברה של פינוי דירה עובדת בכל ימות השבוע מלבד שבת והנה מוכנה ומזומנה לבצע עבורכם פינוי דירה איכותי ומהיר מכל מקום יישוב בארץ ואפילו המרוחק ביותר.

רגע לפני פינוי דירה

רגע לפני שאתם קובעים יום ושעה של פינוי דירה רצוי שתשימו לב לכמה פרטים טכניים חשובים ביותר אשר עשויים למנוע מכם אי נעימויות בהמשך. לפני שלב הביצוע חשוב מאוד לוודא שיגיע אליכם הביתה נציג מטעם החברה ויעריך את זמן העבודה הדרוש ואת עלות העבודה. לאחר שתסכמו ביניכם על כל הפרטים הטכניים, חשוב שתעלו את ההסכם על הכתב כדי שכל צד ידע את מחויבויותיו.