מותגים בחיי

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

בגדים מאז ומעולם היו חלק מאוד חשוב בחיים שלי, כי אוהבת להתלבש יפה ואני אוהבת להשקיע בקניית בגדים. אני חושבת שאיך שבנאדם מתלבש זה מאוד חשוב, כי כאשר אדם נכנס למקום כלשהו, הדבר הראשון שרואים עליו זה הבגדים שלו. אני מאוד אוהבת לראות נשים וגברים שמתלבשים כמו שצריך, ואין ספק שחלק מלבוש טוב זה ללבוש מותגים. אולי לא תמיד זה פשוט לומר למה חברה מסוימת מצליחה יותר מחברה אחרת, אך אין ספק שללבוש מותגים ז הכיף, כי אני באופן אישי, בכל פעם כשאני לובש בגד שהוא מותג, אני גם מרגישה אופנתית ומרגישה שזה למעשה איזשהו סמל של מעמד שאני רוצה לשדר.

מותגים גם לילדים

ככל שהילדים שלי הלכו והתבגרו, הקפדתי יותר על לקנות להם מותגים של כל מיני חברות שאני אוהבת, בין אם מדובר היה על בגדים או על משחקים שונים. אני חושבת שחלק מהחינוך של הילדים זה גם לחנך אותם להיות בעלי מעמד ורצונות מסוימים, ואין ספק שקנייה של מותגים יכולה לעשות טוב אמוד את העבודה הזו. יחד עם זאת, היו לי גם לא פעם ויכוחים על הנושא עם בעלי, כי הוא טען שאם הילדים עדין נמצאים בשלבי גדילה ושבכל פרק זמן מאוד קצר צריך לקנות להם בגדים חדשים, אז מדוע לקנות להם את המותגים הכי יקרים? אני חושבת שהויכוחים האלה הם מה שגרם לי להתחיל לחפש פתרון חדש לקניית המותגים האהובים עלי, וככה התחלתי לגלות שיש גם מותגים שאפשר לשלם עליהם הרבה פחות.

יש גם עודפים

התחלתי לחקור ברצינות את העניין, כי אחרי הכול, היה משהו בטענות של בעלי. את המחקר הראשוני עשיתי בעזרת אתרי אינטרנט שונים, וככה גיליתי שיש המון אנשים שאוהבים לקנות מותגים, אך מצליחים לעשות את זה יותר בזול. בימינו יש כבר הרבה מקומות שבהם אפשר גם לקנות את העודפים של המותגים שכולנו אוהבים, וזה בדיוק מה שהתחלתי לעשות. התחלתי לקחת את הילדים היקרים שלי למדוד בגדים של מותגים בחנויות ובמקומות שבהם אפשר לקנות גם עודפים, ואז ברור שהקנייה היא הרבה יותר משתלמת. אני לא יכולה להגיד שאני תמיד עושה את זה, כי יש דברים שאני לא רוצה לקנות מעודפים, אך בכל מקרה, אני לא מצטערת על המותגים שאני קונה, כי זה עושה לי כיף. הבגדים בחיינו הם חשובים ואני אוהבת להשקיע בקנייה שלהם לכולנו.