טיפולי שיניים בהרדמה כללית

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה רפואה ובריאות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

מי מאיתנו לא חושש להגיע אל רופא השיניים. הרעש של זמזום המקדחה, המבטים התכופים אל עבר המגש של הרופא, אשר עמוס בכל עבודה שונים ומאוד משונים, הפחד מהזריקה הבלתי נמנעת...כל אלו ועוד גורמי לרבים מאיתנו לדחות את טיפולי השיניים הרבה מעבר לזמן המומלץ. ובכן, לא עוד! אינכם חייבים לשבת בחיבוק ידיים בעוד בריאותכם הולכת וחומקת מכם (וכידוע, ככל שדוחים טיפולי שיניים, כך המצב מחמיר). בדקו עוד היום את האפשרות של טיפולי שיניים בהרדמה כללית, והתגברו על החששות.

במה מדובר?

טיפולי שיניים בהרדמה כללית הינם טיפולים אשר נעשים כאשר המטופל נמצא בטשטוש מלא. ההרדמה חייבת להיעשות אך ורק על ידי רופא מרדים מומחה ומקצועי, ממש כמו בבית חולים או בחדר הניתוח. רופא זה חייב לבדוק אתכם בדיקה יסודית ומקיפה כמה שבועות לפני הטיפול עצמו, על מנת לבדוק שאתם אכן מתאימים לכך. ביום הטיפול אתם מגיעים למרפאה כאשר אתם נמצאים בצום, ולאחריו אתם מועברים לחדר התאוששות.

מעבר לחששות

טיפולי שיניים בהרדמה כללית מתאימים לא רק למי שצבר טראומות מטיפולים לא מוצלחים וחששות מרופאי שיניים באשר הם אלא הם גם מאוד מתאימים למי שצריך לעבור כמה טיפולים במספר שיניים שונות. בשיטה זו אתם יכולים לגמור עם כל הטיפולים המורכבים השונים במכה אחת, ולחסוך מעצמכם את הריצות הלוך ושוב אל המרפאה, אשר גוזלות, מטבע הדברים, זמן רב. ביקור אחד במרפאה יביא לכם בצורה זו תוצאות נהדרות, אשר ישתמרו לאורך זמן.

עבודה עם מומחים שונים