שבועות הריון בחיי

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה רפואה ובריאות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

יש המון נשים שמעידות על עצמן שכל מה שהן רצו כל החיים, היה להיות בהריון ולהביא ילדים לעולם. אני חייבת לציין שאני לא ממש לקחתי חלק באותה קבוצה של נשים, וזאת למרות שהיום יש לי שני ילדים, אך הם תיאומים ולמעשה הייתי בהריון רק פעם אחת בחיי. כנראה כתוצאה מהעובדה שזה לא משך אותי מעולם, לא ידעתי מהם שבועות הריון, כלומר, לא ידעתי מה קורה בכל אחד משבועות ההיריון, וזה גם בכלל לא עניין אותי עד שלא אני עצמי הייתי בהריון. יחד עם זאת, כבר מהיום שבו גיליתי שאני בהריון, הדבר העיקרי של חיי הפך להיות שבועות הריון, ותמיד היה לי חשוב לדעת מה קורה בכל שבוע של ההיריון.

שבועות הריון בכל מקום

אני חושבת שלפני הרבה שנים, נניח כשאימא שלי הייתה בהריון איתי, בוודאי לא היו בקופות החולים מפוזרים כל כך הרבה ספרים של שבועות הריון שכמו שקורה בימינו. בעידן שבו אנחנו חיים, אפשר לקרוא בכל מקום על שבועות ההיריון השונים. אפשר לקבל את כל המידע הזה בקופות החולים, באתרי האינטרנט השונים, באפליקציות כאלה ואחרות שאפשר להוריד לטלפונים הניידים, כך שלמעשה כל אישה יכולה לדעת הכול על ההיריון שלה. האמת היא, שלפני שהייתי בהריון זה היה נראה לי קצת מוגזם, אבל כשהייתי בהריון זה היה נראה לי הדבר הכי הגיוני לעשות. אין הרגשה נפלאה כמו זו של יצירת חיים בתוך הגוף שלך, ולכן ברור מאוד מדוע הנשים רוצות לדעת מה מצפה להן בכל שבוע של ההיריון.

הידיעה מרגיעה

מקומות שונים שבהם אפשר לקרוא על שבועות הריון הם מאוד מרגיעים, או לפחות עלי היה להם אפקט כזה. מאוד אהבתי לדעת מה מצפה לי בשבוע הקרוב, וזה פשוט היה מדהים כיצד אחד לאחד הדברים שקראתי התגשמו. בכל שבוע של ההיריון המוקד הוא איבר אחר, ואפשר פשוט להרגיש את גדילת העובר, כך שבסופו של דבר, הריון זו חוויה נפלאה. מידע על שבועות הריון עושה טוב לא רק לנשים עצמן שנמצאות בהריון, אלא גם בגלל שבני או בנות הזוג שלהן יכולים ויכולות לתמוך. אם אישה מחליטה לעבור את ההיריון לבדה, הרי חשוב עוד יותר שהיא תדע מה מצפה לה בכל שבוע משבועות ההיריון, ולכן חשוב מאוד וטוב שהגענו למצב שבו המידע הזה זמין לכל אישה שרוצה לקרוא אותו ולהכין את עצמה לקראת הלידה.