ציוד לפאבים זה מרתק

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

אני לא שייך לכל אותם האנשים שתמיד חלמו לעזוב את העבודה ולפתוח לעצמם פאב, אבל רצה הגורל וזה בדיוק מה שעשיתי. עבדתי שנים בחברת מחשבים גדולה, אבל לא מזמן פיטרו אותי, ולא ידעתי לגמרי מה לעשות עם החיים שלי. האמת היא שכל השנים האחרונות הרווחתי בכלל לא רע, כך שיכולתי להרשות לעצמי לא לעבוד בכלל, אבל רציתי בכל זאת עניין. חבר טוב שלי פתח פאב והזמין אותי להצטרף אליו, וככה מצאתי את עצמי מנהל פאב, דואג לקניית ציוד לפאבים ואחראי על קבלת עובדים לעבודה. כיוון שלחבר שלי אין שום חוש למסחר או עסקים, הוחלט שהאחריות של קניית הציוד שלנו לפאב תהיה עלי, ולכן יצאתי בכל כוחי לדרך, בניסיון למצוא את החברה שאיתה אעשה את העסק הטוב ביותר.

ממי כדאי לקנות ציוד לפאבים?

האמת היא, שזה באמת נכון שיש לי חוש טוב לעסקים, בכל מה שנוגע לציוד לפאבים לא היה לי בכלל ניסיון, ולכן הייתי צריך ללמוד ולהתעמק בנושא לא מעט. חיפשתי באתרי האינטרנט השונים כל מיני חברות שמציעות מכירה של ציוד לפאבים, וניסיתי לעשות ביניהן סוג של השוואה. הבעיה הייתה שלא באמת היה לי מושג איזה ציוד לפאבים אנחנו צריכים, חוץ מכל מיני רשימות שאני עשיתי, ולכן הייתי חייב למעשה חברה שעוסקת בתחום מכירת ציוד לפאבים שגם תיתן לי ייעוץ טוב ומקצועי. התחלתי לעשות השוואות בין החברות השונות, כאשר את רוב ההשוואה עשיתי בעזרת כל מיני אתרי אינטרנט שונים. בימינו מאוד קל להשוות בין חברות רבות, כי למי אין היום אתר אינטרנט טוב?

בחירה נפלאה

בסוף בחרתי חברה שנראתה טובה לציוד לפאבים, והעברתי את הבחירה שלי לאישור אצל החבר שלי לפני שהזמנתי לנו ציוד. הצעת המחיר הייתה נראית לשנינו בסדר גמור, וכמו כן, היה נראה לי שמדובר על חברה עם ניסיון ועם שירות אדיב. הם נתנו לי את כל המידע והייעוץ שלו הייתי זקוק, ולכן בסופו של דבר החלטתי להזמין מהם את כל הציוד לפאב שהייתי צריך. מאז ועד היום אני חלק מההנהלה של הפאב של החבר שלי, והאמת היא, שגיליתי שלנהל פאב זה מאוד מעניין. אני לומד בכל יום דברים חדשים, ואין ספק שזה מרתק אותי, כך שאני כן שמח על השינוי הגדול והמשמעותי הזה שקרה לי בחיים. היום אני חושב שלפעמים פיטורין מחברת מחשבים גדולה הם רק לטובה.