מתופפים לאירועים מוסיפים המון

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

לעשות אירוע של בת מצווה לבת זה בכלל לא פשוט כמו שהייתי בטוחה כל החיים שלי, כי היום הדברים השתנו מאוד, והיום בת מצווה זה כבר לא מה שהיה. בעבר, כשאני חגגתי בת מצווה, עשו לי ברביקיו עם כל המשפחה, ועוד מסיבה נחמדה שאליה הוזמנו החברים שלי מהכיתה. היום, לעומת זאת, מדובר על הפקה של ממש, וכחלק מההפקה הזו, צריך לדאוג לכל מיני אפקטים שימצאו חן בעיני הקהל. ניסיתי לזרום עם כל הרעיונות של הבת שלי, אבל כאשר היא התחילה לדבר על כך שצריך למצוא גם מתופפים לאירועים הייתי בטוחה שאני כבר לא שומעת טוב, כי מזה בכלל שירות של מתופפים לאירועים, ולמה צריך את זה?

אני מחפשת מתופפים לאירועים

לא רציתי להתווכח יותר מידי עם הבת שלי, וכאשר הבנתי שכל הנושא של מתופפים לאירועים הוא באמת חשוב לה, החלטתי לחפש אחרי שירות כזה אונליין. ראיתי שהרבה מאוד אנשים נוהגים להזמין מתופפים לאירועים, בין אם מדובר על אירועים כמו חתונה או על אירועים כמו בת מצווה ובר מצווה, לכן הבנתי שאולי זה יכול להיות שירות טוב. ראיתי כל מיני קטעי וידאו של מתופפים לאירועים בזמן הופעה, וזה עשה עלי רושם טוב מאוד, כך שהחלטתי שאני מוכנה להשקיע גם בנושא הזה לטובת בת המצווה של הבת שלי. היו, כמובן, הרבה מאוד מתופפים לאירועים שיכולתי לפנות אליהם, ורציתי לעשות קצת השוואת מחירים לפני שאני מתחייבת בפני חבר'ה מסוימים. אחרי השוואת המחירים מצאתי לעצמי שתי חברות שעליהן חשבתי, והחלטתי שאני רוצה גם לשמוע אותם בזמן אמת.

אירועים של אחרים

שתי החברות שאליהן פניתי על מנת לקבל שירות של מתופפים לאירועים הזמינו אותי להאזין למתופפים שלהן בזמן אמת, כלומר, הן הזמינו אותי לבוא לאירועים של אנשים שאני לא מכירה ולהתרשם מהעניין. למרות שזה קצת הביך אותי, בסופו של דבר עשיתי את זה, והאמת שאני שמחה שעשיתי את זה. ככה הייתי שלמה עם הבחירה שלי, וסגרתי עסקה עם אחת מהחברות. בסופו של דבר המתופפים באירוע בת המצווה של הבת שלי היו מעולים, ואני בהחלט סבורה שהם הוסיפו הרבה מאוד לכל האווירה. היה כיף לראות את הבת שלי ככה שמחה, רוקדת ומאושרת, כך שלמרות שכל בת המצווה הזה עלה לי בכלל לא מעט כסף, זה היה שווה את ההשקעה, כי כיף לחגוג עם כל המשפחה והחברים.