אשתי קונה לי חבילת סקי

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

כל החיים שלי היה לי חלום אחד לגבי החופשות שלי שעוד לא הצלחתי להגשים, וזה היה חלום של לעשות סקי. אני מכיר המון אנשים, וביניהם גם ישראלים, שנוסעים לפחות פעם אחת בשנה לעשות סקי, אך לי מעולם לא יצא לעשות את זה. כל החברים שלי לא ניסו מעולם לעשות סקי, ואשתי בכלל לא נמשכת לעניין כי היא סובלת מאוד מקור, כך שעד לא מזמן מעולם לא יצא לי לקנות חבילת סקי ופשוט לנסוע ולגלוש על משטחים לבנים ומופלאים של שלג. לא מזמן חגגתי את יום הולדתי ה40, ואשתי שאלה אותי מה אני רוצה בתור מתנה. האמת היא, שאני חושב שאם היא הייתה יודעת לנחש את התשובה שלי מראש היא הייתה נמנעת מלשאול, אבל אני ניצלתי את ההזדמנות וביקשתי לקנות חבילת סקי לחו’’ל.

חבילת סקי לחו’ל

אשתי אמרה שהיא מאוד לא מתלהבת מהעניין, וכי היא ממש לא מבטיחה לנסות לגלוש, אך כיוון שזה מה שאני רוצה, היא תממן את זה ותבוא איתי. היא נתנה לי יד חופשית לבחור כל מה שאני רוצה, שכן חבילת הסקי הייתה מתנת יום ההולדת שלי. ניגשתי למחשב כמו נער מתלהב, והתחלתי לבדוק איזו חבילות סקי יש ליעדים שונים באירופה. היה לי ברור שאת הפעם הראשונה שאני עושה סקי אני רוצה לעשות באחת מעיירות הסקי הנחשבות ביותר באירופה, ולכן חיפשתי חבילת סקי ליעד דומה. ראיתי שיש הרבה סוגים של חבילות סקי, כך שבסופו של דבר הרגשתי קצת מבולבל אל מול הבחירה האין סופית כמעט. היה חשוב לי לקנות חבילת סקי למקום שהוא גם יפה וגם מעניין, כי חשבתי לעצמי שאם אשתי לא תרצי לגלוש, שלפחות יהיה לה מה לעשות שבוע ימים.

חופשה מהחלומות

בסוף הצלחתי לבחור ואשתי קנתה לנו את חבילת הסקי שרציתי, והאמת היא, שכשהגיע יום הטיסה הרגשתי נרגש ביותר. הגענו ליעד שלנו בדיוק בזמן המתוכנן, ומייד נרשמו לקורס מזורז של גלישה, ואני לא יודע מה קרה, אבל אשתי הציעה בעצמה שגם היא תנסה. בסופו של דבר התגלה שאשתי היא גולשת מלידה ושאני ממש גרוע, אבל לא היה לי איכפת, כי נהניתי ליפול על השלג, נהניתי מהנופים המקסימים ומהגשמת חלום הילדות שלי. חבילות הסקי הן רעיון מעולה לחופשה, ובמיוחד אם קונים חבילה כזו יוצאים לחופש עם האדם הכי אהוב שיש לכל אחד ואחד מאיתנו בעולם הזה.


חבילת סקי? בקרו בדוקטור סקי