פודיאטור לכפות הרגליים שלי

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה רפואה ובריאות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

כשהתחילו לי כל מיני כאבים בכפות הרגליים לא באמת חשבתי שאני הולכת לטפל בעניין, כי הייתה לי דעה כזו שלפעמים כפות הרגליים פשוט כאובות, וצריך להשלים עם זה. בכל פעם כשכואב לי איבר כזה או אחר בגוף אני מנסה לנוח מעט, וברוב המקרים זה עוזר לי והכאב פשוט נעלם. אני מודה לאלוהים על כך שיש לי גוף שלרוב לא סובל מכאבים, אך האמת היא, שכאשר התחילו לי הכאבים בכפות הרגליים, ראיתי שזה לא עובד. חיכיתי כמה זמן, ניסיתי לעשות כל מיני קומפרסים של מים חמים, אך שום דבר לא שינה את המצב. בסופו של דבר החלטתי שאני שפודיאטור יראה אותי, כי פודיאטור הוא רופא מומחה לכף הרגל.

מה עושה פודיאטור

פודיאטור הוא מומחה בתחום הרפואה אשר נקרא פודיאטריה, ותחום רפואה זה מתעסק אך ורק בכפות הרגליים. האמת היא שלפני שהתחילו לי כל הכאבים בכפות הרגליים, לא ידעתי שקיים פודיאטור, וגם לא הכרתי באופן אישי אף פודיאטור. לא ידעתי שהם יכולים לפתור בעיות של עור קשה בכפות הרגליים, לא ידעתי שפודיאטור יכול לטפל בציפורן חודרנית, ולא ידעתי שפודיאטור יכול לבדוק את היציבה על כפות הרגליים של מטופלים ולהמליץ על מדרסים כאלה ואחרים. רק אחרי שהתחלתי לחוש את הכאבים בכפות הרגליים התחלתי להתעניין בתחום הזה והתחלתי לחפש לעצמי פודיאטור טוב שיוכל לבדוק אותי ולעזור לי.

הפודיאטור עוזר לי

קבעתי לעצמי תור אצל פודיאטור מומחה ששמעתי עליו דברים טובים, אבל האמת שלהחליט לאיזה רופא מומחה אני אלך, זו הייתה משימה לא קלה. יש המון רופאים מומחים, ובכל תחום יש לא מעט אפשרויות של אנשי מקצוע, כך שהרגשתי קצת חסרת אונים. בסופו של דבר, על מנת לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר, נכנסתי לאינטרנט וקראתי על כמה מאנשי המקצוע שמציעים את השירותים שלהם. חשבתי לעצמי שרופא צריך להיות איש בעל ניסיון ועם הרבה ידע, ולכן בחרתי את הפודיאטור שבחרתי, כי הוא עשה עלי רושם של איש אמין ביותר ממה שקראתי עליו. הפגישה שלי איתו אכן הייתה מוצלחת, כי הוא התגלה גם בתור רופא טוב וגם בתור אדם אדיב. בסופו של דבר הוא טען שכדאי לי לנסות לעשות מדרסים, ואף עשה לי בדיקה כדי להתאים לי בדיוק את המדרסים שלהם אני זקוקה. אני יכולה להגיד בשמחה שמאז החיים שלי השתנו וכבר לא כואב לי בכלל.